Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Školní výlety

Chcete poznat krásu a romantiku vodáckého sportu přímo v Brně? Bojíte se, že nezvládnete jízdu na lodi po řece? Nemáte dostatek času na vícedenní výlet, a přesto chcete zažít netradiční a zajímavý den?

Nabízíme jedinečnou možnost jednodenního školního výletu přímo v Brně. Během několikahodinové plavby po řece Svratce zažijete nejen spoustu legrace a zábavy, ale současně se naučíte základním vodáckým dovednostem. Po skončení tohoto školního výletu z vás budou skuteční vodáci. (více...)

Nabízíme jedinečnou možnost jednodenního školního vodáckého výletu v centru Brna.

Školní vodácký výlet začíná pěší túrou malebným krajem Lišky Bystroušky z Obřan do Bílovic. Tam nasedneme do lodí a poplujeme po Svitavě zpět do Obřan. (více...)

Nabízíme Vám kompletní zajištění Vašeho vodáckého výletu nebo kurzu. Vyberte si kteroukoli z tradičních splavných řek v Česku (Vltava, Sázava, Berounka, Metuje...) a na Slovensku (Váh, Hron, Dunajec...).

Dále nabízíme jedno a vícedenní splutí méně známých moravských a slovenských řek, jejich zákoutí a meandry (Dyje, Zámecká Dyje Lednicko-valtickým areálem, Morava, slepá ramena Dunaje) pro školní výlety je zde vhodné spojení se zeměpisným a místopisným poznáváním Moravy spojené s dobrodružnou plavbou.

Pouze na Vás záleží kam, jak a na jak dlouho chcete jet. Agentura VODÁK sport Vám zajistí vodácké vybavení, vyškoleného lektora, dopravu materiálu k řece a doprovodné vozidlo po celou dobu Vaší plavby. (více...)

Turistická chata Duha se nachází na okraji obce Tři Studně a díky své kapacitě, dostupnosti a ceně je ideální pro školní kolektivy. Nabízí širokou paletu možností výletů a to jak pěších tak cyklistických.

Jednou z možností, aktivního využití času je náš půldenní doprovodný program „Vodní hrátky“. Koná se na blízkém rybníku Sykovec a formou her si každý vyzkouší svoji vytrvalost, důvtip, odvahu, zručnost, strategické myšlení a fantazii při řešení nezvyklých úkolů ve skupině. (více...)

 

Školní vodácké výlety - Brno

Jednodenní - Řekou napříč Brnem

Jednodenní - Krajem lišky Bystroušky

Vícedenní - Na vodě v pohodě a bezpečně

Školní výlet v srdci Vysočiny


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru