Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Školní vodácké výlety

Školní vodácký výlet „Řekou napříč Brnem"

Jednodenní školní vodácký výlet je určen především pro žáky základních i středních škol. Během 3 hodinové plavby po řece Svratce začínající přímo u mostu k brněnské ZOO v Bystrci se žáci zábavnou formou naučí základním vodáckým dovednostem a díky pestrým hrám zažijí den plný dobrodružství a legrace.

Varianta 1. ZOO – Pisárky Nástupní místo je přímo u lávky k brněnské ZOO v Bystrci. Plavba nám bude trvat cca 2,5 hodiny. Cestou budeme přenášet dva jezy. Plavbu můžeme ukončit po cca 2,5 hodinách opékáním buřtů v našem areálu v Pisárkách.


Varianta 2. ZOO – Riviéra / Jungle Park Plavbu od ZOO do Pisárek si můžeme prodloužit o cca 30 minut na brněnskou Riviéru, kde přistaneme přímo v Jungle Parku. Zde na Vás čekají zajímavé překážky různé obtížnosti a další dobrodružství na lanech vysoko nad zemí. Za bezpečnost účastníků ve vzduchu přebírají zodpovědnost zkušení instruktoři z lanového centra www.junglepark.cz.

Varianta 3. Jungle Park – Modřice (Olympie) Po dovádění v lanovém centru nasedneme do lodí a vydáme se po Svratce zajímavějším peřejnatějším úsekem do Modřic k Olympii. Plavba trvá cca 2 hodiny.

Ceník 2021:

počet dětíZOO - Pisárky/Jungle park nebo Jungle park - Modřice
10-19390 Kč
20 a více350 Kč
30 a více310 Kč

V ceně: Zapůjčení a doprava lodí, vest, přileb, pádel a dalšího vodáckého vybavení. Licencovaní lektoři dle počtu a charakteru skupiny. Přeprava osobních věcí z místa startu do cíle plavby. Na 10 účastníků 1 pedagog v ceně.

Bezpečnost: Každý účastník bude vybaven odpovídající vodáckou vestou a vodáckou přilbou. Každý účastník bude mít na nohou vlastní pevnou obuv na zavazování, nikoli např. sandály.

Povinné vybavení pro účastníky výletu: Věci na převlečení včetně bot. (Pevná obuv na zavazování např. staré tenisky. Nesmí být otevřená.) Doporučujeme větrovku a šusťáky, každopádně je vhodnější dlouhý rukáv a dlouhé nohavice.
Dále doporučujeme pití(vodu), opalovací krém, tyčinku, šňůrku na brýle, kdo potřebuje.

Termíny: dle domluvy.

Obtížnost: ZW - WW I; mírně tekoucí voda

Druh plavidla: nafukovací kánoe, raft.

V případě špatného počasí či jiných nepředvídatelných okolností lze výlet zrušit. Nejpozději den před začátkem výletu.

Při velkém či velmi malém vodním stavu, či jiných podmínkách pro splutí nevhodných, si vyhrazujeme právo změnit program, či jej zrušit.

Pokud máte zájem o zajištění školního vodáckého výletu, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na společné zážitky na vodě.

Kontakt:
VODÁK sport, s.r.o.
Kaštanová 127, 620 00, Brno
www.vodak-sport.cz/skolnivylety
GSM: +420 731 501 639
E-mail: info@vodak-sport.cz

 

Školní vodácké výlety - Brno

Jednodenní - Řekou napříč Brnem

Jednodenní - Krajem lišky Bystroušky

Vícedenní - Na vodě v pohodě a bezpečně

Školní výlet v srdci Vysočiny


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru