Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Školní výlety

Školní výlet v srdci Vysočiny

Turistická chata Duha se nachází na okraji obce Tři Studně a díky své kapacitě, dostupnosti a ceně je ideální pro školní kolektivy. Nabízí širokou paletu možností výletů a to jak pěších tak cyklistických. V areálu se nachází volejbalové hřiště, velké ohniště, menší budova na sportovní vybavení, parkoviště, houpačky, kolotoč, megatrampolína, pískoviště a poměrně velká zatravněná plocha.

Jednou z možností, aktivního využití času je náš jednodenní doprovodný program „Vodní hrátky“. Koná se na blízkém rybníku Sykovec. Formou her si každý vyzkouší svoji vytrvalost, důvtip, odvahu, zručnost, strategické myšlení a fantazii při řešení nezvyklých úkolů ve skupině.

Vybavení chaty: v přízemí se nachází šest čtyřlůžkových pokojů, vybavená kuchyň a jídelna s možností rozdělání stolu na ping pong. V prvním patře šest dvou nebo třílůžkových pokojů, menší televizní místnost a terasa.

Cena pro školní kolektivy: 150 Kč na osobu, 1 učitel na 10 žáků má pobyt zdarma.

Termín: dle domluvy. (Vhodné rezervovat včas)

Stravování: je možné formou polopenze či plné penze ve 100 m vzdáleném penzionu nebo můžete využít plně vybavenou kuchyni pro celodenní přípravu vlastních jídel, které pak můžete pohodlně konzumovat v jídelně. V obci Tři Studně se nachází obchod s potravinami s omezenou prodejní dobou.

Nabídka doplňkových aktivit: koupání a projížďky na lodích na rybníku Sykovec, cyklo, pěší a v zimě lyžařská turistika, běh na lyžích po upravených tratích. Tipy na výlet.

Více informací na www.ubytovanitristudne.cz

Kontakt:
www.ubytovanitristudne.cz
GSM: +420 737 291 883
E-mail: duha@vodak-sport.cz

Doprovodný program „Vodní hrátky“

Místo konání: rybník Sykovec.

Program: pomocí nejrůznějších vodáckých dovedností, si každý formou hry otestuje svoji vytrvalost, důvtip, odvahu, zručnost, strategické myšlení a fantazii při řešení nezvyklých úkolů ve skupině. Vše odehrávající se na klidné vodní ploše.

Orientační cena: 400 Kč na osobu.

Cena zahrnuje: zapůjčení a doprava veškerého vodáckého vybavení, licencované lektory, samotný program upravený přímo pro Vaši skupinu.

Plavidla: plastové a nafukovací kánoe, rafty, kajaky.

Bezpečnost: po celou dobu pojede se skupinou řádně vyškolený lektor, každý účastník bude vybaven odpovídajícím vodáckým vybavením.

Kvalifikace lektorů: všichni lektoři jsou úspěšnými absolventy akreditovaných kurzů Cvičitel nebo Instruktor vodní turistiky a raftingu. Především jsou to však zkušení vodáci schopní a ochotní předávat svoje znalosti dál.

Kontakt:
www.vodak-sport.cz/skolnivylety
Tel.: +420 737 291 883
E-mail: info@vodak-sport.cz

Upozornění: z vážných důvodů si VODÁK sport vyhrazuje právo upravit kurz dle aktuální situace např. vysoký vodní stav, zdatnost účastníků atd.

 

Školní vodácké výlety - Brno

Jednodenní - Řekou napříč Brnem

Jednodenní - Krajem lišky Bystroušky

Vícedenní - Na vodě v pohodě a bezpečně

Školní výlet v srdci Vysočiny


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru