Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Vodácká škola VODÁK sportVodácká škola VODÁK sport Brno

Přijďte se naučit jezdit na kajaku či kánoi, zdokonalit techniku, nebo rozjezdit po zimě. Ať už jste v tom nikdy neseděli, nebo již máte něco napádlováno, vždy se dá zlepšit a potrénovat. Na trénincích Vás zkušení instruktoři naučí, "jak v tom sedět"... (více...)

Kajaková škola VODÁK sport, Brno - kdo se chcete přidat, z Brna vyjíždíme v pátek 21. 8. ráno. Sraz v 8.30 na Bratislavské v Brně, odjezd v 9 hod.
Kontakt: 731 501 639
Časový harmonogram pouštění vody:

čtvrtek 20.8.2015: 15:00-16:00
pátek 21.8.2015: 14:30 - 18:00
sobota 22.8.2015 8:00 - 18:00
neděle 23.8.2015 8:00 - 15:30

Připravili jsme vodácké odpoledne pro malé vodáky a jejich rodiče. Vyplouváme z Bystrce a poplujeme přes dva jezy do Pisárek. Splutí ukončíme opékáním špekáčků. Cestou bude probíhat zábavnou formou výuka pádlování. Čekají nás hry na řece a plno dobrodružství. (více...)

Umíte základy ovládání lodi? Pojeďte na řeku! Pod dohledem zkušených lektorů si dopřejte vodácký zážitek spojený s výcvikem na oblíbených řekách... (více...)

Čtyřdenní vodácký intenzívní kurz jízdy na kánoi nebo kajaku na řece Salze v Rakousku. Výuku zajišťují zkušení instruktoři a cvičitelé vodní turistiky. Kurzy jsou určeny pro začátečníky i pokročilé vodáky. Individuální přístup. (více...)

Kurz pro pokročilé navazuje na základní kurz Kanoe Kayak Kemp Salza. Budete se pohybovat na rakouských řekách obtížnosti WW 2-3. (více...)

Školení instruktorů VTaR pořádá VODÁK sport pod záštitou Univerzity Palackého Olomouc a je určeno především pro učitele tělesné výchovy na všech typech škol, pro vedoucí vodáckých oddílů a jejich spolupracovníky... (více...)

Od listopadu do konce března zajišťujeme výuku a volné eskymování pro začátečníky i pokročilé... (více...)

 

Vodácká škola - Brno

Vodácké odpoledne pro rodiče s dětmi

Pravidelné tréninky na řece

Splutí s výcvikem na řece

Kanoe Kayak Kemp Salza

Kemp WW Plus - pro pokročilé

Školení instruktorů VTaR

Eskymování

Kontakt

Lektoři

Licence vodácké školy VODÁK sport


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru