Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Testcentrum lodí VODÁK sport

Testcentrum VODÁK sport je služba zákazníkům, která umožní zákazníkům vyzkoušet mnoho různých lodí a tak jim pomoct s výběrem. Lodí a především kajaků je na trhu velké množství, ve kterém je těžké se zorientovat.

Nabízíme k otestování největší výběr kajaků v ČR

Testcentrum VODÁK sport nabízí k testování víc než třicet kajaků na divokou vodu i vodní turistiku, mořské a jezerní kajaky, kánoe i nafukovací lodě světových i tuzemských výrobců lodí: Pyranha, Jackson Kayak, EXO, ZET Kayaks, Gumotex, Delsyk, Tydra a Noah. Vybere si každý.

Poradíme Vám s výběrem lodi i dalšího vodáckého vybavení

Lodě v Testcentrum půjčuje odborný personál, který Vám doporučí pro Vás nejvhodnější loď. Poradí Vám také s výběrem dalšího vodáckého vybavení.

S Testcentrem VODÁK sport se setkáte na mnoha vodáckých akcích u stánku Mobilního testcentra

Kromě testovacích lodí Vám může Mobilní Testcentrum přivézt i nové vodácké vybavení ke koupi. Stačí si o něj napsat. Základní sortiment vybavení přiveze v každém případě. Kalendář akcí Mobilního Testcentra.

Lodě z Testcentra VODÁK sport můžete testovat buď na akcích Mobilního Testcentra, nebo po dohodě si je vypůjčit v brněnské prodejně

Mobilní Testcentrum vozí na akce pouze výběr lodí z Testcentra VODÁK sport. Pokud máte zájem zkoušet konkrétní modely, je třeba se domluvit předem, případně si konkrétní model rezervovat. Zájem o testování je opravdu veliký, tak aby se na Vás dostalo:-) Krátké testování je na akcích Mobilního Testcentra zdarma. V případě celodenního testování se platí půjčovné, které se Vám v případě koupi lodě vrátí (maximálně však za dva dny).

Po dohodě si můžete na otestování vypůjčit lodě z Testcentra v Brně. Platí mimo akce Mobilního Testcentra. Lodě je potřeba včas rezervovat. Za vypůjčení se v tomto případě platí standardní půjčovné. Půjčovné (max. dva dny) se Vám při koupi nové lodi odečtou z ceny.

Na konci sezóny se budou vybrané modely vyprodávat

Vybrané modely budou na konci sezóny k dispozici k prodeji za bazarové ceny.

Pokud máte o některou z lodí Testcentra VODÁK sport vážný zájem a nechcete si koupit novou, můžete si testovací loď rezervovat. K odebrání bude Vámi rezervovaný model po dohodě, nejpozději po Vavřineckém potoce.

Nafukovací lodě a kánoe budou na konci sezóny k odprodeji na www.vodackybazar.cz.

 

Testcentrum VODÁK sport Brno

Mobilní Testcentrum

Nejbližší akce

Kalendář akcí Testcentra

Lodě v Testcentru VODÁK Brno

Dětské kajaky

Rodeovky

Playboaty

Creekovky

Kajaky na řeku

Mořské a jezerní kajaky

Nafukovací kánoe a rafty

Plastové kánoe

Kontakt

Pyranha TEST centrum Dronte


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru