Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Recenze


Zimní trekové boty Alpina Subzero

17.1.2010 13:46:17     Autor: Tomáš

Snad odjakživa je mým koníčkem běh na lyžích.  Po dlouhé závodní kariéře přišla nyní doba trenérská a bafuňářská. Místo aktivního pohybu se stává normou dlouhé postávání v prostorách startu a cíle. Tomu se postupně přizpůsobovalo i mé oblečení. Kombinézu a funkční bundu vystřídaly péřová bunda a zateplené šusťáky. V pohorkách přibyly další ponožky, ale zima od nohou neustávala.  Netušil jsem, že existují teplejší boty než moje pohorky a tak jsem je stále dokola impregnoval a přidával další a další ponožky.

Před důkladně ohlašovanou sněhovou kalamitou jsem začal mít strach. Čekaly mně tři dlouhé dny na závodišti bez možnosti schování se někdy v teple. Očekávané mrazy a přívaly sněhu mě donutily hledat vhodnou obuv na sníh.

Vzhledem i cenou mě mile překvapily zimní trekové boty Alpina Subzero. Dle výrobce se jedná o boty určené právě na dlouhé procházky a stání na sněhu. Obětoval jsem necelé dva tisíce a zakoupil ve VODÁK sportu svoje pětačtyřicítky a vyrazil na Vysočinu. První pocit - pohodlí. Komfortem tyto boty připomínají spíše než tvrdé pohorky  teplé papuče nebo staré dobré sněhule. Díky překrytí šněrování nepadá sníh dovnitř ani při chůzi v hlubokém sněhu, takže teplo a komfort zůstaly v botách po celé tři dlouhé zimní dny. Jsem rád, že je mám.

Zimní trekové boty Alpina Subzero můžu s čistým svědomím doporučit všem, kterým mrznoucí nohy mnohdy kazí krásné zimní mrazivé dny.

recenze2.gif
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru