Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Recenze


Pyranha REV M/Long

25.5.2008 23:01:37     Autor: Jirka

Když jsem se poprvé dozvěděl, že M/L neznamená u této lodi Medium/Large, tedy něco mezi střední a velkou velikostí lodi, ale že to znamená Medium ? LONG věděl jsem, že je to loď právě pro mě. Tento REV je ještě REVolučnější než jeho další tři bráškové. Je to úplně nová koncepce rodeového kajaku. Konečně vodák s dlouhýma nohama nemusí tahat s sebou obrovský objem lodi jen proto, aby se do lodi vešel.
REV M Long je jen nepatrně delší jak REV M, ale je vytvarován tak, aby se do něj při zachování stejného objemu pohodlně vešel člověk přes 190cm a čtrnáctkou nohou a nemusí vážit přes 100kg aby s lodí něco udělal.


<img

O tom, že budu psát tento článek vím už aspoň dva měsíce, ale včera mi Petr Prause ukázal, že na Playaku už je první recenze.

Ano, je to tak! V pátek vyjel z výrobní linky PRVNÍ kajak Pyranha REV M/L!!!
Sice to ještě chvíli potrvá, než se první dostane i k nám, ale už se to blíží!!! Už se nemůžu dočkat až si do něj poprvé sednu a nebudou mě tlačit nohy, užiji si komfortu a pohodlí. Už se těším, až vydržím v rodeovce déle jak půl hodiny a nebudu pak půl dne pajdat. Hned jak REV M/L vyzkouším napíšu jak jezdí sem do RECENZÍ.
Jste také vysocí? Těšte se se mnou ;-)

 Pyranhu REV M/L stejně jako všechny ostatní Pyranha novinky si můžete brzy vyzkoušet v Pyranha test centru.

recenze2.gif
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru