Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Recenze


Pyranha Nano

3.9.2013 11:50:16     Autor: Švábeček

Když jsem ho poprvé uviděla, byla to láska na první pohled. Jakmile jsem měla možnost se s ním sblížit, ihned jsem si ho rezervovala na celý víkend. Jeho úžasný zadek mě doslova nadchl. Dost bylo placatých „ocásků“, je čas zaměřit se na objemnější zádě.

V žádném případě to není „Nanodrobek“, kluci od Pyranhy na materiálu nešetřili, ono creekovka by měla mít toho plastu trošku víc, aby déle vydržela, ale pro holky už by nemusel být tak těžký.

Špička z pozice jezdce působí ladně, až hubeně. Dno je příjemně ploché, s lodí si jde hrát i v menších válečcích, s malou hrankou usnadňující změnu směru. Loď díky ní reaguje velmi rychle na podněty pádlera. Ve vlnách se chová jako ladný playboat a ve válečku jezdec velice ocení výtlačnou záď. Sezení Connect mám vyzkoušené už z jiných modelů a jako obvykle nezklamalo, pohodlné, prostorné, příjemné. Součástí sedačky je úchyt na házecí pytlík a dosti vysoké místo na láhev zajištěné gumičkou. Osobně se mi tam vešla 1,5l PET láhev s vodou, což je v případě delšího pádlování mimo dosah civilizace úplně ideální množství tekutin.

Kajak Pyranha Nano je z mého pohledu jezdce, jezdícího na superkrátkých lodích moc příjemná creekovka. Ještě vyrobit „Light“ verzi pro holčičky a byla bych nadmíru spokojená.

 

            Švábeček 14. 5. 2013

recenze2.gif
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru