Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Recenze


Pyranha 4-Twenty

21.1.2007 13:08:58     Autor: Jirka

4-Twenty (4-20) je nová rodeovka od Pyranhy. Má nenápadný hladký elegantní design, přesto je jednou z nejvýkonnějších rodeovek současnosti. Díky šikovně rozmístěnému výtlaku, ostré hraně fungující v náklonu jako ploutev a parádnímu dnu, je vynikající ve válci i obratná na vlně. Umožňuje všechny myslitelné freestylové figury a mnoho jich i usnadňuje. Lehce točí i skáče. Naše jediná mistryně světa v rodeu na divoké vodě si ji moc chválí a užívá si každý její detail. Zato Ondra Husák o ní řekl, že ho hodně mile překvapila a že jezdí fakt dobře. Proto si ji vybral na Čunovský závod v rodeu. A já, coby věčný začátečník v rodeu, který nikdy nedožene gymnastické schopnosti mladé generace o ní říkám, že je skvělá. Umožnila mi výkonnostní růst a s tím, že posune každého o třídu víš plně souhlasím. Poprvé v životě jsem dával blunty na vlně. Úžasný pocit!! Proč jen nebyly 4-Twentynky když jsme s rodeem začínali. To by jsme to měli o hodně jednodušší.
 

Zkušení jezdci si s ní mohou hrát i na těžší WW. Jen je třeba myslet na to, že je stavěná jako lehká rodeovka s ostrými hranani a zbytečně si ji nebrousit o skály.
 Vyrábí se ve dvou velikostech – S/ M pro menší až středně velké vodáky. M/L pro větší vodáky tak do 2m výšky.  No podle prahu bolestivosti – možná i pro vyšší :-). Pyranha do ní dává tu nejluxusnější výbavu Syncro 6, která vám ježdění udělá pohodlným a zároveň v lodi sedíte tak pevně, že ani při leteckých figurách nevypadnete. Od minulého týdne se začala 4-Twentynka dodávat i v levnější přesto perfektně upevňující nové výbavě Rapid +. To ocení hlavně začínající freestylový jezdci, kteří touží po špičkové lodi, přesto si nemohou dovolit tu nejdražší výbavu. Přeci jen v Syncro šestce stojí 4-Twentynka 30900,- Kč. To je sice odpovídající a dobrá cena, ale za 23 950,- Kč je to o dost příjemnější .

 

recenze2.gif
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru