Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Recenze


Novinky ve vybavení

20.1.2007 21:20:20     Autor: Jirka

Sledujeme co se nového objevuje ve vodáckých prodejnách a máme pro Vás co jsme našli.

Začneme obutím. Sandály Koflach.

O těchto sanálech by se dalo bez nadsázky říct, že jsou to botičky do sucha i do vodičky. Velmi pohodlné na chůzi a přitom z materiálů, kterým nevadí voda. Podrážka má pěkný neklouzavý povrch. Vnitřní část je sice umělá, ale údajně má proti smradovou úpravu, takže by nožky neměli být ze sandálů příliš cítit. Díky dobře umístěným páskům sedí sandále velmi dobře na noze a nikde nedřou. A mile překvapí i nízká cena 790,-Kč. Nelze než doporučit.

nahled_1 nahled_2

Plážové botky. O těchto botech píšeme především proto, že nás zaujali cenou. Za 350,- Kč boty vhodné do vody nám příjdou docela dost dobré. Materiály silon, guma, neopren. Evidentně vhodné na léto do kánoe, i kajaku, na chladnější období možno doplnit neoprenovou ponožkou. Nejvíce zřejmě ocení občasní vodáci, kteří mohou boty využít i při koupání u jezera, či moře. Boty Arno jsou jednoduché tím bezporuchové a kupodivu i dobře drží na noze.

nahled_1 nahled_2

Šněrovací neoprenové boty Gul. Tak toto je úplně jiná třída bot. Celý loňský rok jsme je testovali v náročných podmínkách a uspěli. Nekloužou, jsou pevné, nehrozí sesmeknutí z nohy ani při naplnění vodou, podrážka je pevná takže necítíte nerovnosti, ale zároveň je dobře tvárná i do menšího kajaku. Kdo chce fakt dobré boty na ježdění divoké vody a to na kajaku, kanoi i raftu tak velmi doporučuji. Ani cena neni až tak závratná: 1290,-

nahled_1 nahled_2 nahled_2

Vesty Vodák tyto vesty jsou novinkou spíše staronovou. Mají drobné úpravy designu, ale hlavně nový materiál a nové barevné variace. Vesta C-Vodák je určena pro kanoe a raft, vesta K-vodák především pro kajak. Obě jsou určeny méně náročným vodním turistům, kterým zajistí perfektní nosnost i pohodlí. Nejsou však vybaveny kapsami, združeným bezpečnostním pásem, píšťalkou a jinými doplňky. Nemají proto atest podpůrného plovacího prostředku. Za tuto daň je hlavní odměnou nízká cena 790,-. Vesta C-Vodák je rozepínací vpředu na tři přasky, boční stahování popruhem. Vesta je ušita s protioděrového materiálu, vnitřní výplň tvoří měkčený polyurethan. Barevné možnosti: tmavě modrá, červená a zelená khaki. Vesta K-Vodák má oblékání přes hlavu, boční stahování popruhem. Vesta je ušita z vnější části z protioděrového materiálu a z vnitřní z příjemného šusťáku, výplň tvoří měkčený polyurethan. Barevné možnosti: tmavě modrá, červená a zelená khaki.

nahled_1 nahled_2
recenze2.gif
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru