Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 
11.5.2012 09:25:14
Marcy
E-Mail
Zdravím vodáci, hledáme 3-5 lidí na druhý týden v červenci, kteří se aspoň trochu vyznají ve vodě (jsme zatím 3 a 1 z toho je začátečník). Pojedeme Vltavu na kánoích, rafty tentokrát nebereme. Nejlépe naše věková skupina, tzv 19-23 let. Tak se těšíme, zatím AHOJ! =)
6.6.2012 08:24:09
Michal
E-Mail
skoda ze nejedete sázavu. Beru partu 14-ti lidí, zkušených je nás 6, ostatní se s tím musí poprat :-D
6.7.2012 12:42:48
Radek
E-Mail
Ahoj všichni, mám nějak blbě dovolenou v termínu od 16-30.7. Kdybyste potřebovali nekoho do teamu, dejte mi vědět, kámoši mi nějak vyhořeli v tomhle termínu. Je mi 26 a na vodě sem už byl. díky Radek
6.7.2012 12:56:18
Radek
E-Mail
Ahoj všichni, mám nějak blbě dovolenou v termínu od 16-30.7. Kdybyste potřebovali nekoho do teamu, dejte mi vědět, kámoši mi nějak vyhořeli v tomhle termínu. Je mi 26 a na vodě sem už byl. díky Radek
 

Vyhledejte radu v nejčastějších dotazech na VODÁK sport:

Jde do fóra vkládat i aktivní odkazy, aby se po kliknutí na ně otevřela stránka s tímto odkazem?

Je vyplňování mého emailu při vkládání nového příspěvku do fóra bezpečné?

Platí se u Vás půjčovné i za den kdy si loď půjčujeme?

Je potřeba u Vás lodě v půjčovně předem rezervovat?

Ve kterých městech se nachází prodejny VODÁK sportu?

Posíláte zboží na dobírku?

Prodáváte ještě laminátové kánoe, nebo už jen plastové?

Prodáváte i použité lodě a vodácké vybavení?

Lze u Vás prodat pro nás již nepotřebné vodácké vybavení?

Jste výhradními dovozci lodí Jacksonkayak, Pyranha, Riot. Dá se někde o těchto lodích dozvědět víc v češtině?

Lze si někde vyzkoušet kajaky Pyranha?

Chceme si koupit loď od Gumotexu. Máte je skladem? Jaké máte ceny?

Prodáváte i jiné nafukovací lodě?


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru