Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 
15.5.2012 14:42:11
hugo
E-Mail
Ahoj, má někdo jak já 4 letý dítě a chce jet na nějakou tuzemskou řeku o prázdninách?prodlouženej víkend?týden? sázava?ohře? nebo tak nějak. napádlováno mám hodně. s dítětem to bude premiéra. klidně se připlácnu k již stanovené akci. nebo si to neplánujme. hlavně nechci jet sám.
Beru vodoodolnou kytaru
24.5.2012 15:38:01
Dalibor
E-Mail
Tak já jezdím Vltavu každý rok, mám za sebou i jiné řeky (Sázava, Lužnice, Berounka) ale Vltavu preferuji. Mám ani ne 3 letou dcerku a přemýšlím o tom, že bych ji vzal sebou. Vždy nás ale jelo vís, ale letos je to nějaké špatné, navíc máme doma kojence. Sám jet člověk s tím dítětem nemůže, to bych nedal. Tak přemýšlím o různých modelech... Kytaru beru každý rok.
22.6.2012 18:29:08
Lenka
E-Mail
Ahoj, mám téměř 4 letou dcerku a moc ráda bych jí seznámila s řekou. Nějakou klidnou vodu, na den nebo dva.. . Kytara večer by byla skvělá..:)) Najde se pár lidí?
22.6.2012 18:29:20
Lenka
E-Mail
Ahoj, mám téměř 4 letou dcerku a moc ráda bych jí seznámila s řekou. Nějakou klidnou vodu, na den nebo dva.. . Kytara večer by byla skvělá..:)) Najde se pár lidí?
18.3.2013 10:53:04
Břežanky
E-Mail
Ahoj, hledám partu s dětmi na vodu toto léto. Mám 4.5 letou dceru, já jsem dříve na vodu jezdila hodně.
25.6.2013 08:13:17
Bára
E-Mail
Ahoj,
my dáváme dohromady partu na Ohři asi druhý týden v červenci, tak pojeďtě s náma. Na 4 dny, asi z Kynšperka do Klášterce. naši kluci jsou 6 a 8 let a s nima jsme ještě nebyli. Těším se na odpovědi.
 

Vyhledejte radu v nejčastějších dotazech na VODÁK sport:

Jde do fóra vkládat i aktivní odkazy, aby se po kliknutí na ně otevřela stránka s tímto odkazem?

Je vyplňování mého emailu při vkládání nového příspěvku do fóra bezpečné?

Platí se u Vás půjčovné i za den kdy si loď půjčujeme?

Je potřeba u Vás lodě v půjčovně předem rezervovat?

Ve kterých městech se nachází prodejny VODÁK sportu?

Posíláte zboží na dobírku?

Prodáváte ještě laminátové kánoe, nebo už jen plastové?

Prodáváte i použité lodě a vodácké vybavení?

Lze u Vás prodat pro nás již nepotřebné vodácké vybavení?

Jste výhradními dovozci lodí Jacksonkayak, Pyranha, Riot. Dá se někde o těchto lodích dozvědět víc v češtině?

Lze si někde vyzkoušet kajaky Pyranha?

Chceme si koupit loď od Gumotexu. Máte je skladem? Jaké máte ceny?

Prodáváte i jiné nafukovací lodě?


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru