Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 
17.3.2011 21:26:15
Miro
E-Mail
Ahoj.Je niekto kto by chcel cez leto na Hron?Rád by som sa pridal,alebo zorganizoval partiu.Hrám na gitare.
19.3.2011 19:01:36
Irča
E-Mail
...já děngi prepil v báre, igráju na kytáre.... 26 pokud to organizuješ ty, tak se rádi přidáme, je nás dvě holky, co už se několikrát topily, takže v klidu, vodu máme rády, kytaru máme taky rády, tak seš rád, že pojedem? My jo. 18 Dyž tak se ozvi na mail ircica@seznam.cz
10.4.2011 20:33:26
Katka
E-Mail
Ahojte,
no zrovna mi ten inzerát kápnul do noty,já a můj přítel jsme vodáci,na Hron jsme vždycky jezdili začátkem května,ale teď se nám nějak rozpadla stará parta, hledáme nové sympatické parťáky na vodu..na Hron i jinam..A v létě bychom chtěli jet taky na Dunajec..Rádi se seznámíme s novými vodomilnými lidmi:)! 1
21.5.2011 22:22:00
Pavel
E-Mail
Jdu do teho svama 27
16.6.2011 22:39:01
Mirec
E-Mail
...pokiaľ sa to ešte nekonalo - rád sa pridám 10 Mám Pálavu a gitaru 26
 

Vyhledejte radu v nejčastějších dotazech na VODÁK sport:

Jde do fóra vkládat i aktivní odkazy, aby se po kliknutí na ně otevřela stránka s tímto odkazem?

Je vyplňování mého emailu při vkládání nového příspěvku do fóra bezpečné?

Platí se u Vás půjčovné i za den kdy si loď půjčujeme?

Je potřeba u Vás lodě v půjčovně předem rezervovat?

Ve kterých městech se nachází prodejny VODÁK sportu?

Posíláte zboží na dobírku?

Prodáváte ještě laminátové kánoe, nebo už jen plastové?

Prodáváte i použité lodě a vodácké vybavení?

Lze u Vás prodat pro nás již nepotřebné vodácké vybavení?

Jste výhradními dovozci lodí Jacksonkayak, Pyranha, Riot. Dá se někde o těchto lodích dozvědět víc v češtině?

Lze si někde vyzkoušet kajaky Pyranha?

Chceme si koupit loď od Gumotexu. Máte je skladem? Jaké máte ceny?

Prodáváte i jiné nafukovací lodě?


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru