Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 
19.1.2012 13:11:26
Roman
E-Mail
Dobrý den, jaký rozdíl je mezi Běžky Nanogrip Facile Nis a Facile a jakou délku by jste doporučili na výšku 174 cm a váhu 90 kg. děkuji za vaši odpověď.
24.1.2012 22:51:51
Jirka
E-Mail
Dobrý den
NIS znamená integrovaná deska na kterou se nasouvá vázání Rottefella - nešroubuje se. Pokud máte boty na Rottefellu, tak je to velmi dobrý systém a určitě doporučuji. Pokud ale máte Salomon, tak je lepší volit běžky bez NIS, i když i na NIS desku se dá Salomon vázání našroubovat..

Na Vás by byly ideální 202 medium. Pokud jste uplný začátečník, tak byste mohl mít i 195 medium.

Přeji příjemný den!
8.2.2012 16:32:06
L.Sudek
E-Mail
Dobrý den..Prosím Vás.Mám Peltonen Facile,kupované u Vás.Tím pádem se chci na Vás obrátit s prosbou,zda byste mi neporadili,jak namontovat vázání Rottafella T4 na nis desku.Myslím kam umístit vázání.Přesně na střed?Aby střed podrážky boty byl přesně uprostřed?Nebo malinko níže?
Dále jsem si všiml malinké rýhy s grotem na skluznici pod patou boty.Mohu si dovolit vzhledem k speciálnímu povrchu skluznice,požít jemný smirek na odstranění výčnělků,nebo se mám spolehnou na sníh.Děkuji.
8.2.2012 23:20:18
Jirka - VODÁK sport
E-Mail
Dobrý den
Pokud budete jezdit klasicky a nemáte nějak extrémně malou či velkou nohu, tak je ideální střed, případně jeden zoubek směrem k patce. Čím je vázání víc vzadu, tak lyže lépe vede směr ale když je to moc, tak se pak může zhoršit odraz.
Pro případné bruslení, pak nastavte vázání o zoubek dopředu před střed.

Smirek na skluznici nepoužívejte, mohl byste odstaranit vrstvu Nanogrip. Pokud je tam velký kus skluznice, který by mohl brzdit, případně se zatrhnout, tak ho opatrně odřízněte ostrým nožem. Pokud máte ve skluznici rýhy z ježdění, tak mám vyzkoušeno, že to jízdní vlastnosti běžek moc neovlivňuje.
Přeji příjemné ježdění na běžkách! 1
4.3.2012 15:01:44
L.Sudek
E-Mail
Tak abych uzavřel tem můj vstup,tady na foru.Musím se podělit o mé dojmy se zmíněnými Peltoneny Facile.Byl jsem na Lipně asi týden,ujel 80 km,naprostý začátečník.Ani jednou jsem nemusel stromečkovat.Lyže na mokrém sněhu držely v kopci jako přibité.Na zmrzlém sněhu to už nebylo tak slavné,ale prý se těžko mažou i obyč.běžky.
První 3dny byly trochu nelehké,nohy nechápaly co to po nich požaduji za pohyb,ale na konci 6 denního pobytu jsem dal za odpoledne i 25 km.Na to jsem pyšný i když je fakt,že na takových lyžích to je celkem sranda.Jednou se mnou vyjela známá,ta měla něčím navoskováno a chudina,protože měla slabší ruce,se nemohla v mírném kopečku ani hýbat,tak jí to podkluzovalo.Peltoneny v klidu.Ač jsem přijel s mnoha puchýři na nohou (boty!!!),koupě nelituji,mohu jen doporučit. 1
8.3.2012 19:21:43
Juráš
E-Mail
Dobrý den, chtěl bych si pořídit Peltonen Facile a zajímá mě, zda se na tento model vztahuje Vaše současná sleva "BĚŽKY ZA POLOVIC!". Respektive, zda máte skladem model vhodný pro středně zkušeného běžkaře s váhou od cca 68 po 78 kg (v závislosti na báglu) a výškou 176 cm. A hlavně, zda lze tuto slevu uplatnit v e-shopu - do kamenné prodejny nemám možnost přijet.
A ještě mě zajímá, jestli na zmíněné běžky půjde BC vázání Rottefella - nebude-li příliš široké.
Díky, Jirka.
12.3.2012 03:00:57
Jirka
E-Mail
Myslim, ze tam jeste neake 195cm Facile jsou. brnknete si na prodejnu 545214430
Sleva plati i na E-shop...
12.3.2012 03:02:40
Jirka
E-Mail
BC vazani na ne pujde, ale nedoporucuji. Jsou to uzke bezky a je lepsi na nich jezdit s normalnima botama... nicmene BC jde... srouby ma stejne siroko jako normalni vazani....
9.6.2014 19:18:06
Roman
E-Mail
 

Vyhledejte radu v nejčastějších dotazech na VODÁK sport:

Jde do fóra vkládat i aktivní odkazy, aby se po kliknutí na ně otevřela stránka s tímto odkazem?

Je vyplňování mého emailu při vkládání nového příspěvku do fóra bezpečné?

Platí se u Vás půjčovné i za den kdy si loď půjčujeme?

Je potřeba u Vás lodě v půjčovně předem rezervovat?

Ve kterých městech se nachází prodejny VODÁK sportu?

Posíláte zboží na dobírku?

Prodáváte ještě laminátové kánoe, nebo už jen plastové?

Prodáváte i použité lodě a vodácké vybavení?

Lze u Vás prodat pro nás již nepotřebné vodácké vybavení?

Jste výhradními dovozci lodí Jacksonkayak, Pyranha, Riot. Dá se někde o těchto lodích dozvědět víc v češtině?

Lze si někde vyzkoušet kajaky Pyranha?

Chceme si koupit loď od Gumotexu. Máte je skladem? Jaké máte ceny?

Prodáváte i jiné nafukovací lodě?


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru