Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 
4.11.2010 22:18:01
Jirka
E-Mail
Ahoj! Chtěl bych se poradit při výběru kánoe. Osádku lodi tvoří 2 dospělí a dvě děti 3,5 a 1,5 roku (stav k nadcházející sezóně). Co od lodi čekáme - občas si sjedeme klidnější, ale tekoucí (odhaduji tak maximální hranici do WW I/II až WW II) úsek některé řeky a občas pojedeme klidnou vodu v podobě např. dunajských ramen. Z toho také plyne požadavek na uložení zavazadel do lodi pro 4-člennou rodinu na několikadenní putování na vodě a volné stanování (věškeré věci s sebou, bez obchodů a jiného zázemí). Děti předpokládám pro první rok(y) budou sedět na dně lodi (nevím zda je to plně bezpečné?). Loď by měla být vzhledem k dětem stabilní. V současnosti přemýšlíme nad kánoemi Turan a Samba 5,2. Děkuji za rady při výběru vhodné lodě. Jirka
6.11.2010 15:41:21
Jirka - VODÁK sport
E-Mail
Ahoj
Před časem jsem řešil podobný problém. Mám tři syny vždy cca 4 roky po sobě. Ve skutečnosti jsme se (se dvěma a manželkou vešli téměř do libovolné kanoe. Na dno jsme dali nafukovací matraci a bylo. Malý mohl spát a větší se zabavil občas pádlováním, občas zlobil vepředu manželku, nebo něco lovil z řeky. Čím ta loď je větší je to pohodlnější a když navíc jsou pro děti i sedačky, tak je to ještě lepší. Z varianty Touran, nebo větší Samba bych upřednostnil tu Sambu. Touran je sice stabilnější, ale je dost neohrabaný a hodně těžký. Do Samby se dají dát i dvě sedačky navíc, které se dají vyndávat a jsou z měkčího materiálu, takže jsou pohodlné. Samba je i trošičku rychlejší. Na jezech se ale dost zalévá vodou. Jak je dlouhá, rovná, pokračuje prostě šikmo dolu. Letos jsem ale problém s lodí vyřešil, řekl bych definitivně a nemusím dělat kompromisy. Když jedu s rodinou beru Scouta. Velká prostorná, rychlá, stabilní loď. Když se děti nudí skáčou uprostřed jako na trampolíně, mají pro sebe jednu dvojsedačku a prostoru na bagáž je taky hodně. Navíc je loď lehká, unesu ji sám a skladná, neb je nafukovací. Pokračování dál. Už se to sem nevejde....
6.11.2010 15:47:42
Jirka - VODÁK sport
E-Mail
Pokračování...
Řekl bych, že je to dost revoluční loď. Takhle rychlou a obratnou nafukovačku jsem zatím ještě nikde neviděl. Než jsem Scouta poprvé vyzkoušel, byl jsem trochu skeptický, moc se mi nelíbil, ale opravdu funguje. Jediné kdy bude asi pevná loď ve výhodě je, když fouká vítr. Přeci jen je nafukovačka míň potopená a víc se do ní vítr opírá. Ale ve všech ostatních případech vede. Mrkni na recenzi RECENZE SCOUT. Určitě přečtěte i další recenze a pak rozhodnete.... Scouty máme ve VODÁK sportu stále skladem, Samby a Turany dodáváme do pár dní. Ahoj na vodě i s dětmi 25 19
 

Vyhledejte radu v nejčastějších dotazech na VODÁK sport:

Jde do fóra vkládat i aktivní odkazy, aby se po kliknutí na ně otevřela stránka s tímto odkazem?

Je vyplňování mého emailu při vkládání nového příspěvku do fóra bezpečné?

Platí se u Vás půjčovné i za den kdy si loď půjčujeme?

Je potřeba u Vás lodě v půjčovně předem rezervovat?

Ve kterých městech se nachází prodejny VODÁK sportu?

Posíláte zboží na dobírku?

Prodáváte ještě laminátové kánoe, nebo už jen plastové?

Prodáváte i použité lodě a vodácké vybavení?

Lze u Vás prodat pro nás již nepotřebné vodácké vybavení?

Jste výhradními dovozci lodí Jacksonkayak, Pyranha, Riot. Dá se někde o těchto lodích dozvědět víc v češtině?

Lze si někde vyzkoušet kajaky Pyranha?

Chceme si koupit loď od Gumotexu. Máte je skladem? Jaké máte ceny?

Prodáváte i jiné nafukovací lodě?


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru