Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 
14.8.2012 15:45:08
Pavel
E-Mail
Uvažuju o koupi kanoe Orlice od MS comp. Nikdy jsem ji neměl v ruce a rád bych se dozvěděl víc co je to vlastně za loď. Mám rád pohodičku na vodě (i jinde), žádný bezhlavý závody. A pokud výrobce udává materiál Kevlar, znamená to, že je z toho celá loď? 26 tis.je už dost peněz. Z videí a foto se příliš nevyčte. Moc dík za solidní info.
14.8.2012 22:16:36
Jirka - VODÁK sport
E-Mail
Ahoj
Moc pěkná lodička. Od kud jsi. Jednu máme na skladě v Brně. V reálu je ještě hezčí 1
Zatim ahoj
14.8.2012 22:35:27
Jirka - VODÁK sport
E-Mail
Ahoj
Ještě k té lodi. Je to rychlá pohodlná kánoe. Moc krásná, ale je to laminát, takže nechce hrubé zacházení. Je relativně lehká a stabilní. Ideální na klidné řeky a jezera. Je to opravdu krásný výtvor a jízda na ní je ladná a pohodová. Něco jako v kabrioletu ve veteránu s luxusním sezením a nablýskaným lakem. Každý se otočí 1
Takže záleží na jaké užití lod potřebujete. Na něco je parádní na něco zase ne. V divočejší vodě má problém s menší točivostí.
Ptejte se co potřebujete vědět. Rádi odpovíme. Ahoj
14.8.2012 22:44:49
Pavel
E-Mail
Žatec. To je Ohře a Nechranická přehrada 22 plus další louže kolem. Jinak dík za odpověď. Ten kevlar mi vrtá hlavou. Pro říční případy 28
 

Vyhledejte radu v nejčastějších dotazech na VODÁK sport:

Jde do fóra vkládat i aktivní odkazy, aby se po kliknutí na ně otevřela stránka s tímto odkazem?

Je vyplňování mého emailu při vkládání nového příspěvku do fóra bezpečné?

Platí se u Vás půjčovné i za den kdy si loď půjčujeme?

Je potřeba u Vás lodě v půjčovně předem rezervovat?

Ve kterých městech se nachází prodejny VODÁK sportu?

Posíláte zboží na dobírku?

Prodáváte ještě laminátové kánoe, nebo už jen plastové?

Prodáváte i použité lodě a vodácké vybavení?

Lze u Vás prodat pro nás již nepotřebné vodácké vybavení?

Jste výhradními dovozci lodí Jacksonkayak, Pyranha, Riot. Dá se někde o těchto lodích dozvědět víc v češtině?

Lze si někde vyzkoušet kajaky Pyranha?

Chceme si koupit loď od Gumotexu. Máte je skladem? Jaké máte ceny?

Prodáváte i jiné nafukovací lodě?


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru