Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 
26.7.2010 13:24:42
Mišuta
E-Mail
Ahojte,
chtěla bych se s Vámi podělit o naprosto děsnou zkušenost z kempu Paradijs na Vltavě. Naše letošní "voda" 19 byla v termínu 15.-18.7.2010.(musím podotknout že na vodě jsem byla po sedmé a nikdy jsem nic podobného nezažila...)Do kempu Paradijs jsme se doplavili v sobotu 17.7.2010 cca 19h po dvou hodinách na vodě v bouřce(čili notně promoklí a zmrzlí). Stále při bouřce, po vybalení všech věcí, postavení stanu, převlečení konečně do suchého jsme se přemístili do hospůdky kde konečně nepršelo 3 (měli jsme toho deště opravdu dost a pohoda u stolu byla zasloužená). Neuplynulo ani půl hodiny a uprostřed místnosti(posezení v hospůdce)si sjednala paní(následně zjištěno že je to paní majitelka...)klid a oznámila nám že kdo nezaplatil za postavený stan, ať to jde k výčepu okamžitě napravit. Jinak že když někdo nezaplatí, zavírají okamžitě výčep do té doby než budou mít zaplaceno za stan naprosto všichni.Šli jsme tedy "hromadně" do fronty, uhradili jsme poplatek(60,-Kč/os!+stan 30,-Kč)...a při menší slovní výměně s paní majitelkou nám bylo sděleno že jestli se nám něco nelíbí(nelíbila se nám jak přemrštěná částka za osobu, tak to že "paní majitelka" vyloženě využila situace a nepřízně počasí a přístup s jakým se "chovala" byl naprosto nejen neprofesiální,ale vyloženě nelidský...)můžeme klidně odplout dál do Koruny(Zlaté) a že ji to vlastně nezajímá-příští rok prý už jako kemp Paradijs fungovat stejně nebudou...následně se tak stalo-oblékli jsme opět všechno mokré, sbalili věci a stan(taky vše promočené)a po zpětném vyúčtování částky za stan jsme odpluli v bouřce ve 21:30h do kempu Zlatá Koruna (cca 1/2h)kde jsme opět postavili mokrý stan a promočení šli spát...Ještě před odplutím z kempu Paradijs jsem se bavila s pár lidma, kteří všemu přihlíželi a jejich názor "kdyby nám ve stanu nespaly děti odjíždíme taky" mě vůbec nepřekvapil. Poslední co jsem z Vltavy v kempu Paradijs viděla bylo jak se zavírá před 21h výčepní okénko a zhasíná se(pravděpodobně nezaplatili všichni za stany.... 5 )...Můj názor že pokud někoho nebaví podnikání a provozování kempu, neměl by kazit dovolenou ostatním 8 .....myšleno jako varování pro ostatní vodáky a lidičky kteří si jedou užít pohodu na Vltavu(a kteroukoliv jinou řeku)-určitě nedoporučuji zastávku a už vůbec ne přespání v tomto kempu Paradijs 8 . Mějte krásné léto 19 vodačka Mišuta
 

Vyhledejte radu v nejčastějších dotazech na VODÁK sport:

Jde do fóra vkládat i aktivní odkazy, aby se po kliknutí na ně otevřela stránka s tímto odkazem?

Je vyplňování mého emailu při vkládání nového příspěvku do fóra bezpečné?

Platí se u Vás půjčovné i za den kdy si loď půjčujeme?

Je potřeba u Vás lodě v půjčovně předem rezervovat?

Ve kterých městech se nachází prodejny VODÁK sportu?

Posíláte zboží na dobírku?

Prodáváte ještě laminátové kánoe, nebo už jen plastové?

Prodáváte i použité lodě a vodácké vybavení?

Lze u Vás prodat pro nás již nepotřebné vodácké vybavení?

Jste výhradními dovozci lodí Jacksonkayak, Pyranha, Riot. Dá se někde o těchto lodích dozvědět víc v češtině?

Lze si někde vyzkoušet kajaky Pyranha?

Chceme si koupit loď od Gumotexu. Máte je skladem? Jaké máte ceny?

Prodáváte i jiné nafukovací lodě?


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru