Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Peltonen Nanogrip Astra N

Kód zboží: 70,7077002

VYPRODÁNO

Peltonen Nanogrip Astra NIS
Model 2012/13

Stejné běžky se nyní prodávají i pod názvy Nanogrip Facile, nebo Nanogrip Moveo a to buď s NIC deskou, neo bez ní.

Nanogrip Astra jsou sportovní lyže Peltonene Astra s nemazací technologií Nanogrip na skluznici. V loňském roce se prodávali pod názvem Facile a získali si velkou oblibu mezi rekreačními lyžaři i sportovci. Nanogrip je nanesen po celé délce skluznice, což umožňuje za většiny podmínek kvalitní odraz, ale oproti Nanogip Race jsou malinko pomalejší. Po chvíli tréninku si na odraz i jízdní vlastnosti těchto lyží zvyknete a pak už nechcete měnit. Prvních pět až deset kilometrů jsou lyže v "záběhu" a moc nejedou. Nenechte se odradit. Jak se rozjedou, tak už je to paráda. Na to, že se jedná o velmi kvalitní sportovní běžky je i jejich cena velmi příznivá. Doporučujeme vyzkoušet v Testcentru VODÁK sport a přečíst si recenzi.

Délky: 167-202 cm po 7 cm
Délku specifikujte při objednávce v poznámce.

TECHNOLOGIE NANOGRIP ™

• Nanogrip™ je syntetický tekutý přípravek, který se nanáší po celé délce skluznice lyží.
• Nanogrip™ je skluzový a zároveň odrazový vosk a nanáší se na lyže již v továrně firmy Peltonen.
• Nanogrip™ je vhodný pro všechny rekreační lyžaře. Ve srovnání s lyžemi připravenými pomocí vosku jsou pouze skluzové vlastnosti lyží o trošku horší (při testování skluzu byl naměřen o 5-10 % kratší skluz).
• Ve srovnání se skluznicí Peltonen Zetagrip má Nanogrip™ mnohem širší rozsah použití. Díky tomu, že se dá použít od +10° do -20°C, je Nanogrip ™ skutečně univerzální odrazový systém.
• Garantujeme, že vlastnosti přípravku Nanogrip™ budou stejné nejméně po 2000 km, aniž by bylo potřeba tento přípravek znovu nanést. Nyní provádíme testy, abychom tuto záruku mohli rozšířit na 4000 km.
• Jednoduše řečeno, odraz a skluz lyží zajišťuje schopnost materiálu Nanogrip ™ kontrolovat množství vody, která se dostane mezi lyže a sníh.

NANOGRIP™ V PRAXI

Lyže s přípravkem Nanogrip™ by měly být o něco měkčí, než byste si normálně zvolili. S výběrem vhodného páru lyží vám pomůže prodejce.
Odrazové vlastnosti lyží jsou optimální od samého počátku.
Aby lyže získaly optimální skluzové vlastnosti, musíte na nich ujet přibližně 5 km. To samozřejmě platí jen pro první den, kdy na lyžích Nanogrip™ vyrazíte. Po těchto prvních kilometrech budou mít vaše lyže rovněž optimální skluzové vlastnosti. (Závěrečné „broušení“ materiálu Nanogrip™ je prováděno sněhem).
Barva materiálu Nanogrip™ je šedá, ale s postupem času začne skluznice lyží černat, nejprve na skluzových zónách lyží. Tento fakt nicméně nemá žádný vliv na odrazové ani skluzové vlastnosti lyží.
Čas od času budete muset očistit skluznici od špíny, která se na ni ve stopě zachytí. K očištění skluznice můžete použít běžný odstraňovač vosků.

Fotka u produktu je pouze informativní, Lyže se vyrábí v různých designech. V nových designech se může lišit i cena - informujte se na prodejně.

Cena: 3 790,- Kč
Tento produkt se již neprodává - jedná se o starý model.

Obrázky:
     
  img_1410_1.jpg  
     
     
  img_1410_2.jpg  
     

Peltonen Nanogrip Astra N
Délka 167-202/7 cm

Všechny ceny jsou uvedeny v Kč a jsou včetně příslušné sazby DPH.

katalog
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru