Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Běžky Nanogrip Facile NIS

Kód zboží: 70,020707

VYPRODÁNO

Konstrukčně se jedná o střední řadu sportovních běžek a vychází z běžek Peltonen Astra. Po celé délce skluznice mají nanesen speciální přípravek - Nanogrip, umožňující dobrý skluz i odraz bez nutnosti mazání běžek voskem. Oproti jiným nemazacím systémům má Nanogrip několik výhod

- nemusí se parafinovat skluzné plochy

- nedrhne o sníh, ani nevydává při jízdě žádné zvuky

- lze na těchto lyžích i bruslit

Běžky Nanogrip Facile jsou určeny pro sportovně laděné turisty. Umožňují dlouhé výlety i rychlou sportovní jízdu. Umožňují i občasné bruslení i když jsou původně určeny pro klasický styl jízdy. Ušetří čas i peníze za mazání vosků, ale dokonce v některých situacích mazací běžky předčí. Například při jízdě kdy se mění teplota a struktura sněhu funguje Nanogrip stále dobře, zatímco namazané běžky je třeba přemazávat.

Deska NIS

Délky: 146-202/7, 207 cm

Délku specifikujte při objednávce v poznámce.

TECHNOLOGIE NANOGRIP ™

• Nanogrip™ je syntetický tekutý přípravek, který se nanáší po celé délce skluznice lyží.
• Nanogrip™ je skluzový a zároveň odrazový vosk a nanáší se na lyže již v továrně firmy Peltonen.
• Nanogrip™ je vhodný pro všechny rekreační lyžaře. Ve srovnání s lyžemi připravenými pomocí vosku jsou pouze skluzové vlastnosti lyží o trošku horší (při testování skluzu byl naměřen o 5-10 % kratší skluz).
• Ve srovnání se skluznicí Peltonen Zetagrip má Nanogrip™ mnohem širší rozsah použití. Díky tomu, že se dá použít od +10° do -20°C, je Nanogrip ™ skutečně univerzální odrazový systém.
• Garantujeme, že vlastnosti přípravku Nanogrip™ budou stejné nejméně po 2000 km, aniž by bylo potřeba tento přípravek znovu nanést. Nyní provádíme testy, abychom tuto záruku mohli rozšířit na 4000 km.
• Jednoduše řečeno, odraz a skluz lyží zajišťuje schopnost materiálu Nanogrip ™ kontrolovat množství vody, která se dostane mezi lyže a sníh.

NANOGRIP™ V PRAXI

Lyže s přípravkem Nanogrip™ by měly být o něco měkčí, než byste si normálně zvolili. S výběrem vhodného páru lyží vám pomůže prodejce.
Odrazové vlastnosti lyží jsou optimální od samého počátku.
Aby lyže získaly optimální skluzové vlastnosti, musíte na nich ujet přibližně 5 km. To samozřejmě platí jen pro první den, kdy na lyžích Nanogrip™ vyrazíte. Po těchto prvních kilometrech budou mít vaše lyže rovněž optimální skluzové vlastnosti. (Závěrečné „broušení“ materiálu Nanogrip™ je prováděno sněhem).
Barva materiálu Nanogrip™ je šedá, ale s postupem času začne skluznice lyží černat, nejprve na skluzových zónách lyží. Tento fakt nicméně nemá žádný vliv na odrazové ani skluzové vlastnosti lyží.
Čas od času budete muset očistit skluznici od špíny, která se na ni ve stopě zachytí. K očištění skluznice můžete použít běžný odstraňovač vosků, ale doporučujeme vám použít přípravek Rex BioCleaner, který byl vyroben speciálně pro lyže upravené technologií Nanogrip.

Přečtěte si recenzi - "Recenze na běžky Peltonen Nanogrip

Fotka u produktu je pouze informativní, Lyže se vyrábí v různých designech i pod různými názvy - Nanogrip Facile, Nanogrip Astra a Nanogrip Moveo. V nových designech se může lišit i cena - informujte se na prodejně.

Cena: 3 760,- Kč
Tento produkt se již neprodává - jedná se o starý model.

Obrázky:
     
  img_1362_0.jpg  
     
     
  img_1362_1.jpg  
     

Běžky Nanogrip Facile NIS
Délka 146-202/7, 207 cm cm

Všechny ceny jsou uvedeny v Kč a jsou včetně příslušné sazby DPH.

katalog
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru