Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Články

Ahoj vodáci, běžkaři,
budeme rádi, když se o své zážitky na vodě či v bílé stopě podělíte s námi. Za každý publikovaný článek s fotkama dostanete od nás dáreček. Napište nám na clanky@vodak-sport.cz

Welká Wodácká Pouť 2007

17.8.2007 17:37:30     Autor: Tomáš

 

WWP 2007 zrušena

Pro všechny, kdo se na 7. Welkou Wodáckou Pouť chystali a těšili, přišla dnes z povodí špatná zpráva. Není a nebude voda. Jelikož WWP je tradiční akcí především pro vodáky, rozhodli jsme se WWP pro letošní rok zrušit, i když doprovodný program kolem vody měl být letos jednoznačně nejbohatší a vystačil by návštěvníkům na celý den. Ale uznejte sami, WWP bez vody je hloupost..:-)

Z důvodu malého průtoku vody na kanále Ve Víru se WWP 2007 ruší!

Oficiální vyjádření Povodí Mravy:
V současné době jsou přítoky do VD Vír velmi nízké cca 0,5 m3/s, hladina je cca 5,9 m pod max. zásobní hladinou. Na VD Vír se nacházíme již ve II. regulačním stupni, kde se již voda pro vodáky nevypouští. Dále je v září naplánováno vypouštění vyrovnávací nádrže VD Vír II., takže nebude zřejmě možné již zachytit vodu vypouštěnou v rámci vodácké akce. S ohledem na aktuální hydrologickou situaci a stav na nádrži VD Vír nebude možné vypouštět vodu v rámci vodácké akce, proto se vodácká akce ve dnech 8. - 9.9.2007 neuskuteční.  Děkujeme za pochopení.
 
S pozdravem
 
Ing. Marek Viskot
vodohospodářský dispečink Povodí Moravy,s.p.

 

clanky2.gif
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru