Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Články

Ahoj vodáci, běžkaři,
budeme rádi, když se o své zážitky na vodě či v bílé stopě podělíte s námi. Za každý publikovaný článek s fotkama dostanete od nás dáreček. Napište nám na clanky@vodak-sport.cz

Slezská Harta

1.3.2010 17:18:54     Autor:

6.-8. 6.2008 patřila hladina přehrady Slezská Harta mořským kajakům. V tomto víkendu si zde daly sraz hned dvě party pádlerů, na horním konci v Nové pláni to byla "sekce" Morava a Liberec a u hráze v Leskovci nad Moravicí zase kajakáři z Prahy. Dohromady nás jezdilo po 14 kilometrů dlouhém jezeře asi 50 !!!

Každý, kdo rád pádluje, musí být touto přehradou nadšen! Je to kus "Aljašky" posazené do krajiny Jeseníků. Průzračná voda, prázdné břehy, louky, lesy a za nimi vykukující hlavní hřeben se zbytky sněhu ve Velkém Kotli. A místo našeho bydlení, vesnička Nová pláň svoji čistotou a malebností je zase jakési malé Švýcarsko.

Především sobota byla přímo darem. Krásné počasí, na hlavním jezeře vlny, na kterých se dalo i lehce surfovat, trénink všech možných fíglů sebezáchrany, ochotný personál s dobře vychlazeným pivem, odpolední bouřka, no prostě paráda! Večer pak pečená masíčka, lihové a zkvašené nápoje a povídání, promítání a plánování hrdinských činů.

Bylo to móóóc hezký !

clanky2.gif
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru