Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Články

Ahoj vodáci, běžkaři,
budeme rádi, když se o své zážitky na vodě či v bílé stopě podělíte s námi. Za každý publikovaný článek s fotkama dostanete od nás dáreček. Napište nám na clanky@vodak-sport.cz

Nedělejte kompromisy!

31.7.2009 23:11:59     Autor:

Nedělejte kompromisy!

Pořiďte si creekovku i playboat! Od nás na to dostanete dárek 10 000 Kč!!Prodejní akce srpen 2009
Ke kajakům na divokou vodu (Pyranha Karnali, Pyranha Burn, Exo Demon nebo Bliss-Stick Mystic) získáte poukázku 10 000 Kč na koupi kajaku Jackson Kayak Fun nebo Star serie Classic.
Když během měsíce srpna zakoupíte v našich prodejnách kajak Pyranha Karnali, Pyranha Burn, Exo Demon nebo Bliss-Stick Mystic, můžete si zakoupit za každý koupený kajak na divokou vodu jeden play kajak Jackson Kayak (Star, Fun) Classic za pouhých 11 990 Kč. Akce trvá do konce srpna nebo do vyprodání zásob kajaků Jackson Kayak Classic. První čtyři prodané kajaky Bliss-Stick Mystic jsou navíc za zvýhodněnou akční cenu 25 980 Kč. Aktuální seznam kajaků Fun a Star Classic bude k dispozici na brněnské prodejně VODÁK sport. Akce se vztahuje i na lodě na divokou vodu v srpnu objednané, které nejsou skladem a budou doručeny později např. v měsíci září. Musí být však objednány závazně, se zaplacenou zálohou.
Kajaky Pyranha Karnali, Pyranha Burn, Exo Demon a Bliss-Stick Mystic jsou velmi výkonné kajaky na divokou vodu. V poslední době se tyto „creekovky“ těší velké oblibě. Kajaky umožní začínajícím vodáků sjíždět řeky bez obav z častého plavání a expertům umožňují sjíždět řeky extrémních obtížností na hranicích lidských možností. Protože ježdění na vodě, vodáctví, není jen sjíždění divokých řek, ale je to i zábava, hraní si na vlnkách a válečcích, dovádění na rozhraních, je dobré vlastnit i loď kategorie „play“, prostě hravý kajak. Jenže na dvě lodě v rozpočtu průměrného vodáka nezbývá obvykle dost prostředků. Co s tím? Řeší se to různými kompromisy. Ale přeci jen creekovka je creekovka a rodeovka zase rodeovka. Proto jsme se rozhodli podpořit Vás hravé vodáky a umožnit Vám vlastnit hravý kajak. Kajaky Jackson Kayak Fun jsou velmi příjemné hodné playboaty. Umožní udělat většinu freestylových figur současné rodeové školy „new school“, ale zároveň nejsou tak ostré, aby se v nich nováček příliš trápil. Oproti tomu kajaky Jackson Kayak Star jsou světová špička v rodeu. V posledních několika letech jiná loď jak Jackson Kayak serie Star mistrovství světa v rodeu na divoké vodě nevyhrála. Celý svět závodí na Starech. Je to totiž obratná, agresivní loďka, která létá do závratných výšek a točí se jak vrtulník. Pro nováčka nic moc, ale zkušenější freestylista si užije. Obě tyto lodě se vyrábí v levnější výbavě Classic za příjemných 21 990 Kč. A když tedy od nás ještě dostanete 10 000 Kč darem, máte tyto špičkové lodě za pouhých 11 990 Kč.
Aktuálně máme těchto lodí na skladě několik desítek, ale očekáváme, že budou rychle ubývat a to hlavně střední velikosti All Star a Fun. Tak neváhejte. Ostatní velikosti od nejmenší po největší – Fun 1, Fun 1,52 Fun, Fun, 4 Fun,Super Fun a Star, All Star, Super Star. Více informací o kajacích Jackson kayak se dočtete na www.jacksonkayak.cz a kajacích Pyranha na www.pyranha.cz. O vlastnostech lodí se můžete také dočíst v recenzích.

clanky2.gif
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru