Your browser doesn’t support JavaScript or JavaScript isn’t allowed, so some functions of this website will not work.
Instructions for adding this website among trusted sites (with JavaScript allowed) can be found here.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 
8.9.2008 17:17:42
Tom
E-Mail
Pekny playspot byl pripraven, skoda, ze nezustal. Pro me teda snad ani ne ale co kdyby...Moje a Pifovi pocatky rodea se budou mapovat jiste na Svratku 10
viz.:
http://www.youtube.com/v/op7Dtt2j074&hl
Skvelym stylem "zaba v mixeru" zvladnu hrave kazdy valec 25
Preji vetsi ucast v pristim rocniku. Taky vic sponzoru na napoje 23 a pozivatiny. Cpat se po pulnoci chlebem s horcici a zapijet vodou z kohoutku neni zdravy 16 . Zdarec.
8.9.2008 17:19:42
Tom
takhle ten odkaz bude lepsi:

http://uk.youtube.com/watch?v=op7Dtt2j074
9.9.2008 22:25:32
Jirka
E-Mail
Ahoj
Krásné videíčko. Neva, že jsem dal odkaz do novinek na titulní straně našich stránek?
Ještě víc mě teď mrzí, že jsem tam nemohl být. Snad mi to taky někdy vyjde. Zkuste nám napsat jak se pouť líbila a co pro příště změnit, doplnit či zrušit. Teď jsou zážitky ještě čerstvé, až budeme za rok chystat další pouť, tak už si nebude nikdo pamatovat co přesně se mu líbilo a co ne. Díky moc!!!! 19
10.9.2008 12:03:55
Tom
dikec, jasne, ze nevadi spis naopak (ikdyz to je jen takovy nazdarbuh video).
Ale bylo tam spoustu fotografu a nikde jsem nic nenasel. Ja mam vsehovsudy jen 8 fotek
ZDE

Priste to chce vic lidi, vic jezdicu, rodeistu at je na co koukat (myslim tech, co to umi :). Hlavne konani mino certaky. Vic piti, jidla. Obsahlejsi zachranu, takovej minikurz. Nechat playspot i v nedeli a vubec naporad, vzdyt siroko daleko nic neni. ja vim, slalomari remcaji, chce to je presvedcit. A konecne ty hoptropaky pro me, pac ja netancim. Nebo aspon vecer ohen, kytary a tak. Air rodeo je supr, tak ho jeste nejak vylepsit. Urcite bych jeste neco vymyslel ale neboj, musim na obed :)
16.9.2008 11:31:50
Jirka
E-Mail
Díky moc za nápady. Každé vylepšení vítáno. Zkusíme na to všechno myslet a příští rok to tak zvládnout. Čerťáky posunuly na poslední chvíli o týden později. My už jsme měli zajištěnou vodu a nešlo s tím hnout. Je to škoda :-(
Nějaké fotky jsou na HoryDoly a na další jsem dal odkaz na titulní stránku. Jestli někde najdeš ještě nějaké další, tak dej vědět. Chtěli bysme udělat nějaký odkazník, kde se všude o WWP psalo a kde jsou fotky a videa.
Ještě jednou díky a ahoj
 

Look for advice in Frequently Asked Questions on Vodak sport:

Jde do fóra vkládat i aktivní odkazy, aby se po kliknutí na ně otevřela stránka s tímto odkazem?

Je vyplňování mého emailu při vkládání nového příspěvku do fóra bezpečné?

Platí se u Vás půjčovné i za den kdy si loď půjčujeme?

Je potřeba u Vás lodě v půjčovně předem rezervovat?

Ve kterých městech se nachází prodejny VODÁK sportu?

Posíláte zboží na dobírku?

Prodáváte ještě laminátové kánoe, nebo už jen plastové?

Prodáváte i použité lodě a vodácké vybavení?

Lze u Vás prodat pro nás již nepotřebné vodácké vybavení?

Jste výhradními dovozci lodí Jacksonkayak, Pyranha, Riot. Dá se někde o těchto lodích dozvědět víc v češtině?

Lze si někde vyzkoušet kajaky Pyranha?

Chceme si koupit loď od Gumotexu. Máte je skladem? Jaké máte ceny?

Prodáváte i jiné nafukovací lodě?


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  site map