Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Články

Ahoj vodáci, běžkaři,
budeme rádi, když se o své zážitky na vodě či v bílé stopě podělíte s námi. Za každý publikovaný článek s fotkama dostanete od nás dáreček. Napište nám na clanky@vodak-sport.cz

Nabídka všem aktivním oddílům!!!

18.5.2008 23:00:40     Autor:

Akce "Kajak pro oddíly zdarma" se koná i v roce 2008!!

Ano je to tak. Nakupujte vodácké vybavení v prodejnách VODÁK sport, pošlete tam své kamarády a známé a opět Váš oddíl získá kajak zdarma. Podmínky jsou stejné jako v minulé sezóně. Jediné co zatím není jasné je typ kajaku který obdržíte. Momentálně domlouváme s několika výrobci podmínky. Určitě se ale bude jednat o polyethylenový velmi kvalitní kajak. Proto neváhejte a směřujte svoje nákupy k nám. Těšíme se na Vás a hlavně na to, jak Vám budeme moci rozdat opět velké množství kajaků jen za 1Kč!!

Kajaky za rok 2007 budou rozdány koncem února.

Akce se zůčastnilo 19 oddílů, klubů, združení, či prostě skupinek přátel. Z těchto dosáhlo na kajak 6 spolků z nichž jeden dokonce na dva kajaky zdarma.

V roce 2007 jsme akci zkoušeli a nevěděli jestli bude zájem a jak to vlastně bude fungovat. Mezi oddíly budilo rozdávání polyethylenových kajaků zdarma nedůvěru. Nevěřily, že je to možné. Hledaly v čem je háček. Ale ne, opravdu to funguje a háček není v ničem. Stačí si říct, že se Vám bude nový kajak do oddílu či jiného spolku hodit. Pak říct svojim členům, jejich rodičům a známým, aby svoje vodácké vybavení nakupovali ve Vodák sportu a nahlásili své nákupy na Váš klub.

Co dodat? Akce se osvědčila a tak hurá do roku 2008 se stejnou akcí!!! Kajaků na rozdávání máme dostatek :-)

Nabídka všem aktivním vodáckým oddílům.

 Vážení přátelé, vodačky a vodáci...!Bude ? li oddíl, jednotliví jeho členové nebo dokonce ?jen? přátelé Vašeho oddílu nakupovat vodácké vybavení v prodejnách VODÁK sport, bude se hodnota jejich nákupů sčítat. V momentě, kdy součet nákupů dosáhne hodnoty 100.000,-Kč, Váš oddíl dostane nabídku ke koupi kajaku Necky Bliss za 1,-Kč (běžná cena 19.900,-Kč). Znáte výhodnější nabídku? Máte ? li o tuto nabídku zájem, stačí jen odpovědět ANO. My Vám obratem pošleme Vaše registrační číslo. Čím více Vašich členů či přátel bude na toto registrační číslo nakupovat, tím dříve dosáhnete na kajak Necky Bliss. Tím však Vaše výhodné nákupy nekončí, hodnota nákupů se sčítá dál. Kajaků za korunu můžete získat neomezeně mnoho. Nabídka platí do konce roku 2007.

 Vodák sport již devátým rokem pomáhá vodáckým oddílům v jejich činnosti. Letos přicházíme s novinkou, která tu ještě nebyla. Ve stručnosti:

 Nakupujte u nás a získejte pro svůj oddíl velice snadno kajak Necky Bliss za 1,-Kč.

    

 Více informací na telefonu: +420 545 21 44 30

nebo e-mailem: info@vodak-sport.cz

clanky2.gif
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru