Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Podmínky

I. Objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu jsou závazné. Podáním objednávky zákazník stvrzuje, že se seznámil s nákupním i reklamačním řádem, a že s ním souhlasí. Zaslání elektronické objednávky je považováno za uzavření smlouvy a zákazník tak vyslovuje souhlas s kupní smlouvou. Po objednání zboží vám přijde na Vaši e-mailovou adresu potvrzení objednávky.

II. Nabízené zboží je většinou fyzicky na skladě a expedujeme jej obratem. V případě, že zboží není okamžitě na skladě (zejména speciální přání zákazníka), je zboží expedováno do 1 měsíce. V jiném případě obdržíte e-mail o přesném termínu dodání. Zboží je expedováno jako balík, v případě lodí (nebo na výslovné přání zákazníka i u ostatního zboží)se řeší doprava dohodou. Poštovné a balné účtujeme dle tarifu dopravce. Zboží zasíláme vždy na dobírku. Uvedená cena je konečná včetně DPH. Spolu se zbožím obdržíte daňový doklad.

III. Daňový doklad uschovejte pro případnou reklamaci. Tento doklad slouží zároveň jako dodací list. V případě potřeby (např. nevhodná velikost atp.) je možná jedna výměna zboží, u které se opět účtuje poštovné a balné.

IV. Zákazník má právo nepoužité a nepoškozené zboží vrátit do 14 dnů od jeho doručení. Takto vrácené zboží musí být nepoužité, nepoškozené, v původním nepoškozeném obalu spolu s doklady o nákupu. Kupujícímu budou vráceny peníze za objednané zboží včetně poštovného. Peníze budou převedeny na účet kupujícího, nebo budou zaslány složenkou České pošty nejpozději do 30 dnů od převzetí zboží prodávajícím. V případě zaslání složenkou hradí kupující cenu této služby (50 Kč).

V. Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou dle zákona č.101/2000 Sb o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Jsou používány pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.

VI. Na veškeré zboží se poskytuje záruka 24 měsíců na výrobní vady od data převzetí zboží. Záruka se nevztahuje na poškození či nadměrné opotřebení zboží a na vady způsobené užíváním. U některých výrobků je delší záruční doba (uvedeno v podrobnostech). K těmto výrobkům s delší záruční dobou je přikládán záruční list, jinak je dokladem záruky daňový doklad.

VII. Kupující je povinen ihned po převzetí dodané zboží prohlédnout tak, aby zjistil případné zjevné závady a v případě skrytých závad je povinen uplatnit záruku na zboží bez zbytečného odkladu. Spolu s reklamovaným zbožím je nutné předložit doklad o jeho zakoupení, který je přiložen k dodávce zboží (možná je i kopie tohoto dokladu). Reklamované zboží může kupující spolu s popisem vady a dokladem o zakoupení zaslat poštou nebo lze reklamaci uplatnit osobně v prodejně VODÁK sport Brno, Bratislavská 31, 602 00 Brno. Reklamace je vždy vyřízena v zákonné lhůtě, ve většině případů však podstatně dříve. V případě závady, na kterou se nevztahuje záruka, je zákazníku nabídnuta oprava zboží, případně individuální řešení.

VODÁK sport, s.r.o.
Bratislavská 31
602 00 Brno
IČ: 269 74 606
DIČ: CZ 269 74 606

katalog2.gif
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru