Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Seakayaking - akce 2014

seakayaking

Testovací den mořských kajaků na brněnské přehradě – 24.-25. 5. 2014. Akce je určena pro začínající seakajakáře i pro pokročilé mořské vlky.

Testování mořských kajaků * Teoretická příprava * Odborná přednáška * Výuka jízdy na mořském kajaku * Akční nabídka seakayakového vybavení * Večerní beseda, promítání a výměna zkušeností * V neděli vyjížďka po brněnském moři... (více...)

Testovací den mořských kajaků na brněnské přehradě – 11.-12. 5. 2013. Akce je určena pro začínající seakajakáře i pro pokročilé mořské vlky.

Testování mořských kajaků * Teoretická příprava * Odborná přednáška * Výuka jízdy na mořském kajaku * Akční nabídka seakayakového vybavení * Večerní beseda, promítání a výměna zkušeností * V neděli vyjížďka po brněnském moři... (více...)

Testovací den mořských kajaků na brněnské přehradě – 12. 5. 2012. Akce je určena pro začínající seakajakáře i pro pokročilé mořské vlky.

Testování mořských kajaků * Teoretická příprava * Výuka jízdy na mořském kajaku * Vyjížďka po brněnské moři * Večerní beseda, promítání a výměna zkušeností * Akční nabídka seakayakového vybavení... (více...)

Testovací den mořských kajaků na brněnské přehradě – 14. 5. 2011. Akce je určena pro začínající seakajakáře i pro pokročilé mořské vlky, kteří jsou ochotni předávat své zkušenosti dál. Testování i účast na večerním posezení jsou zdarma.... (více...)

4.-?. 6. 2010 Zbyněk a Zdeněk z TTC budou testovat komponenty pro oceánský jachting a to cestou pro ně nejpřirozenější - plavbou po mořské hladině na kajaku s testovanými komponenty na palubě...

V sobotu 29. 5. 2010 proběhne zdarma testovací den polyethylenových i kompozitových seakajaků na Velkém Draždiaku v bratislavské Petržalce... (více...)

Poslední dubnovou sobotu se na Slezské Hartě sejdou vodáci, aby otestovali nejrůznější typy lodí pro seakajaking a vybavení pro tento stále populárnější sport. Seakajaky už dávno nepatří pouze k mořskému pobřeží, ale mají čím dál více fanoušků i u nás. (více...)

Využijte jedinečnou možnost během jednoho dne otestovat různé druhy mořských kajaků.

 

Novinky

Seakayak Day Brno

Welký testovací den Krásné

Škola

Půjčovna

Články

Tipy na výlety

Užitečné rady, odkazy

Kontakt

Wellká cesta na jih


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru