Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Pyranha Cup - Český pohár vodáků

Pyranha Cup - Český pohár vodáků
Pyranha Cup

Pyranha Cup Český pohár vodáků se skládá z osmi jednotlivých závodů - Otava, Sázava, Blanice, Svratka, Úhlava, Hamerský potok, Teplá a Střela.

Na závodech jde o skvělé výkony, ale také o pohodu a zážitky při splouvání Českých a Moravských řek.

Většina z těchto řek se bez pouštění vody z přehrad nedá sjet a tak jsou tyto závody jedinou příležitostí si v tomto roce tyto řeky sjet.

Na akce se sjiždí odhadem až dva tisíce vodáků z nichž se až 500 účastní každého ze závodů. Celkem se v loňském roce účastnilo alespoň jednoho závodu téměř 1500 závodníků. A daších cca deset tisích vodáků využilo příležitosti splout některou z řek při závodech ČPV.

Na závody se není třeba nominovat, ani být v nějakém závodním klubu. Účastnit se může každý. Musí mít jen loď, pádlo, vestu, vodáckou přilbu a chuť vyzkoušet si jak na tom je v porovnání s ostatními vodáky. Přijeďte i Vy! Ceny v tombole čekají téměř na všechny ;-) A čochtan je také připraven.

Na všech závodech Pyranha Cup bude připraveno také naše Testcentrum. K dispozici budou k testování desítky kajaků, ale i nafukovací kánoe. Konkrétní lodě na vyzkoušení si rezervujte předem. Více na www.vodak-sport.cz/testcentrum. Společně s Testcentrem přijede i obchůdek s vodáckými podřebnostmi. I ten Vám může na přání dovézt na akci cokoli ze sortimentu VODÁK sport.

To, že se letos z Českého poháru vodáků stal Pyranha Cup poznáte na každém závodě na první pohled. Specielně pro závody Pyranha Cup jsme nechali vyrobit zbrusu nová slušivá a dobře sednoucí startovní čísla.

VODÁK sport je stejně jako loni i v roce 2012 generálním partnerem největší vodácké akce v České Republice

V letech 2011 a 2012 podpořila firma VODÁK sport ve spolupráci s firmou Pyranha největší serii vodáckých turistických závodů v ČR Pyranha Cup - Český pohár vodáků.

Firma VODÁK sport je generálním partnerem těchto závodů.

 

Pyranha Cup - Český pohár vodáků

Kalendář závodů

Pravidla

Výsledky

Ideální kajak pro Pyranha Cup

Doplňky Pyranha Cup

Pyranha

Fotogalerie

Kontakt

Fórum

www.pyranha.cz

www.pyranha.com

www.kanoe.cz


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru