Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Akce: "Loď pro oddíly nebo aktivní skupiny vodáků zdarma"

Nakupování vodáckého vybavení ještě nikdy nebylo tak výhodné!

Ano je to tak. Nakupujte vodácké vybavení v prodejnách VODÁK sport, pošlete tam své kamarády a známé a Váš oddíl získá loď zdarma.

Vybrat si můžete jednu loď z těchto tří:
polyethylenový kajak pro děti a mládež Pyranha Master Lite Club
polyethylenový kajak pro dospěláky EXO 313
nafukovací kánoe Gumotex Pálava

Neváhejte a směřujte svoje nákupy k nám. Zíkat loď zdarma opravdu není tak těžké. Zastavte se a popřemýšlejte kolik Vašich známých nakupovalo v nedávné době vodáckou výbavu a kolik to tak asi mohlo stát. Nasčítá se to opravdu rychle a nová loď je zdarma Vaše!

Jak to tedy přesně funguje?

Bude-li Váš oddíl, jednotliví jeho členové nebo dokonce "jen" přátelé Vašeho oddílu nakupovat vodácké vybavení v prodejnách VODÁK sport, bude se hodnota jejich nákupů sčítat. V momentě, kdy součet nákupů dosáhne hodnoty 100.000 Kč, Váš oddíl dostane nabídku ke koupi vybrané lodi za 1,-Kč (běžné ceny 12 400 – 16 400 Kč). Znáte výhodnější nabídku? Máte - li o tuto nabídku zájem, my Vám obratem pošleme Vaše registrační číslo. Čím více Vašich členů či přátel bude na toto registrační číslo nakupovat, tím dříve dosáhnete na novou loď zdarma. Tím však Vaše výhodné nákupy nekončí, hodnota nákupů se sčítá dál. Lodí za korunu můžete získat neomezeně mnoho. Akce platí i pro neorganizované skupiny vodáků. Akci nelze kombinovat z dalšímy slevami. Nabídka platí do konce roku 2010.

Máte velkou šanci vyhrát auto, ale stoprocentně máte novou loď zdarma!

Více informací na telefonu: +420 545 21 44 30 nebo e-mailem: info@vodak-sport.cz

Naše tipy:

* Nejste-li v žádném oddíle či skupině vodáků, vymyslete si jakýkoli název svojí skupiny.
Poté dejte vědět svojim známý třeba i na webu o akci a o tom ať při nákupu ve VODÁK sportu píšou svoje nákupy na Vaši skupinu. Loď zdarma pak přijde neuvěřitelně rychle.

* Chybí Vám před koncem roku pár tisíc k naplnění stotisícové hranice?
Můžete nakoupit za potřebnou sumu peněz poukázky na zboží a ty v průběhu dalšího roku postupně utrácet. Nemusíte tak před koncem roku utrácet za zbytečnosti a přesto loď zdarma získáte.

Pravidla akce v bodech:

1. Zaregistrujte svůj oddíl, nebo skupinu vodáků v některé z prodejen VODÁK sport. V případě nákupu přes e-shop se zaregistrujte v centrále – VODÁK sport, s.r.o v Brně, nebo ve vybrané prodejně, která Vás bude přes e-shop obsluhovat.

2. Vámi vybranná prodejna Vám vystaví registrační číslo.

3. Každý nákup uskutečněný na Vaše registrační číslo se Vám přičítá na konto. Do ceny nákupu se nepočítá mimořádně slevněné zboží a komisní (bazarové) zboží.

4. V každé z prodejen probíhá akce samostatně, proto doporučujeme nakupovat pouze v jedné z prodejen. V případě e-shopu se sčítá s nákupy na prodejně v Brně.

5. Hodnoty Vašich nákupů se evidují a na konci roku se sečtou. Za každou překročenou stotisícovou hranici si můžete zakoupit za 1 Kč jednu z lodí: kajak Pyranha Master TG lite, kajak Exo 313 a nafukovací kánoe Gumotex Pálava..

6. Akce se může zúčastnit jakýkoli oddíl či skupina vodáků. Nemusí být nikde jinde registrovaní ani vedení. Nákupy na registrační číslo může uskutečnit i osoba mimo tuto skupinu. Musí jen znát registrační číslo a to při nákupu nahlásit prodávajícímu. (např. Vaši kamarádi, rodiče dětí …)

Registrační údaje:

Název oddílu, adresa, kontaktní osoba, telefon, e-mail

Nepovinně web

Prodejna, na které jste se registrovali, registrační číslo

Lodě v akci

Pyranha Master Lite Club
je kajak vhodný pro děti a juniory. Ploché dno, lehká hrana a dostatečná délka dělá z této lodi hodnou, obratnou a rychlou loď. Jednoduchá výbava zajistí bezporuchovost i při náročném užívání mládeží v oddílech.

Exo 313
je jednoduché turistický kajak klasického tvaru umožňující jak sjíždění řek do obtížnosti WW 4, tak nenamáhavé pádlování po klidnějších řekách. Loď je plně vybavena - zádová opěrka, potah sedačky, posuvné "zrcadlo" jako opěrka nohou, výpustný špuntík...

Gumotex Pálava
je klasikou mezi nafukovacími kánoemi. Vhodná na klidnější až středně divoké řeky.

 

Loď zdarma

Výhodný nákup

Jak to tedy přesně funguje?

Naše tipy

Pravidla

Registrační údaje

Lodě v akci


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru