Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Peltonen Nanogrip Old

Kód zboží: 22222

Běžky Peltonen Nanogrip ve starých designech Astra v červené a modré barvě.
Tento model je bez NIS desky. NIS desku lze na běžky na přání našroubovat.
Běžky jsou na skluznici opatřeny Nanogrip nástřikem. V letošní verzi garantuje výrobce funkčnost Nanogrip vrstvy minimálně 4000 najetých kilometrů.
Nástřik nanogrip umožňuje odraz i skluz bez nutnosti mazat skluzné i stoupací vosky. Je to téměř zázrak. Má však i svoje omezení. Přečtěte si recenzi: http://www.vodak-sport.cz/recenze/recenze-bezek-peltonen-nanogrip-facile-a-race/


Kontrukce běžek - celodřevěné jádro, sintrovaná skluznice, skelné laminátové kompozitní vrstvy. Jedná se o běžky Peltonen Astra s Nanogrip úpravou.
Jedná se o běžky Peltonen Astra s Nanogrip úpravou.
Délka běžek je určena pouze Vaší výškou - tvrdost se u tohoto modelu neřeší (pro odraz se nevyužívá stoupací komory, ale celé délky skluznice). Jedná se o běžky určené, především pro klasický styl s možností přibruslení a to sportovně turistické kategorie.
Délku běžek volte 20 - 30 cm delší, než je výška Vaší postavy.
Vybírat můžete z těchto délek:
167, 174, 181, 188, 195, 202, 207 cm
Hmotnost neřešte. Běžky mají Nanogrip nástřik po celé délce skluznice a proto není třeba mít správně tvrdou běžku jako u jiných technologií. Oficielní nosnost těchto běžek je 120 kg, což je maximum. Pokud se k této hmotnosti blížíte, nebo ji překračujete, jezděte na běžkách opatrně, abyste je neprošlápli.
Běžky nemusíte mazat ale v případě nouze můžete.
K běžkám doporučujeme zakoupit spray proti namrzání a smývač vosků.
Před objednáním se poraďte s naším odborným personálem na prodejně, nebo napište e-mail s dotazy. Vyhnete se tak chybnému výběru. Při koupi běžek i vázání, je montáž vázání v ceně.

Na to jestli potřebujete model s NIS deskou, nebo bez, se informujte u nás, stejně tak na to, jaké délky, barvy a modely jsou skladem. Snažíme se držet kompletní sortiment, ale vzhledem k dlouhým dodacím lhůtám z Finska to není vždy možné.

Cena: 4 510,- Kč


katalog
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru