Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Peltonen Nanogrip 2020

Kód zboží: 22222

Běžky Peltonen Nanogrip máme v barevných řadách 2020 - modré Facile, červené Moveo a růžové Facile W
Mohou být opatřeny NIS deskou (Nordic integrated system) na kterou lze nasadit vázání Rottefella (NNN - new nordic norm), nebo jsou bez NIS desky. NIS desku lze na běžky na přání našroubovat.
Běžky jsou na skluznici opatřeny Nanogrip nástřikem. V letošní verzi garantuje výrobce funkčnost Nanogrip vrstvy minimálně 4000 najetých kilometrů.
Nástřik nanogrip umožňuje odraz i skluz bez nutnosti mazat skluzné i stoupací vosky. Je to téměř zázrak. Má však i svoje omezení. Přečtěte si recenzi: http://www.vodak-sport.cz/recenze/recenze-bezek-peltonen-nanogrip-facile-a-race/

Běžky Nanogrip Facile, Moveo i Facile W mají stejnou konstrukci - celodřevěné jádro, sintrovanou skluznici, skelné laminátové kompozitní vrstvy. Jedná se o běžky Peltonen Astra s Nanogrip úpravou. Různé názvy určují pouze barevný design svrchní folie.
Délka běžek je určena pouze Vaší výškou - tvrdost se u tohoto modelu neřeší (pro odraz se nevyužívá stoupací komory, ale celé délky skluznice). Jedná se o běžky určené , především pro klasický styl s možností přibruslení a to sportovně turistické kategorie.
Délku běžek volte 20 - 30 cm delší, než je výška Vaší postavy.
Vybírat můžete z těchto délek:
167, 174, 181, 188, 195, 202, 207 cm
Hmotnost neřešte. Běžky mají Nanogrip nástřik po celé délce skluznice a proto není třeba mít správně tvrdou běžku jako u jiných technologií. Oficielní nosnost těchto běžek je 120 kg, což je maximum. Pokud se k této hmotnosti blížíte, nebo ji překračujete, jezděte na běžkách opatrně, abyste je neprošlápli.
Běžky nemusíte mazat ale v případě nouze můžete.
K běžkám doporučujeme zakoupit spray proti namrzání a smývač vosků.
Před objednáním se poraďte s naším odborným personálem na prodejně, nebo napište e-mail s dotazy. Vyhnete se tak chybnému výběru. Při koupi běžek i vázání, je montáž vázání v ceně.
Běžky s integrovanou NIS deskou stojí 4400 Kč. Na to jestli potřebujete model s NIS deskou, nebo bez, se informujte u nás, stejně tak na to, jaké délky, barvy a modely jsou skladem. Snažíme se držet kompletní sortiment, ale vzhledem k dlouhým dodacím lhůtám z Finska to není vždy možné.

Cena: 4 290,- Kč

Obrázky:
     
  img_1614_0.jpg  
     
     
  img_1614_1.jpg  
     
     
  img_1614_2.jpg  
     
     
  img_1614_3.jpg  
     

katalog
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru