Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Posilovací guma na tahání

Kód zboží: 79,1130009


Posilovací guma na tahání

Posilovací gumy - Expandery pro tahání při přípravě pro běh na lyžích. Tyto posilovací gumy jsme vyvinuli pro naše potřeby k posilování rukou a dalších svalů potřebných pro horní polovinu těla těla. Velmi se nám podařily a proto je nabízíme dál k prodeji. Jedná se o gumolano české výroby, které má velkou pružnost a stabilní zatížení po celou dobu tahu. Dále jsme ho vybavili kvalitními hadicemi v nejnamáhanějších částech dvěma na sobě. Gumy tedy vydrží mnohem déle.

Použití doporučujeme pro soupažný i střídavý styl běhu (pouze ruce a trup). Z počátku doporučujeme tahat 3*týdně 5-10 min, poté co Vám toto již nebude dělat potíže, prodlužte dobu na 10-30 min a to až 5* týdně. Nikdy v průběhu tréninku nevynechejte více jak dva dny v kuse bez tahání. Forma začne stoupat již po dvou týdnech. Je to opravdu znát. Doporučujeme

Nově dvě tuhosti gumy.
S/M - soft medium
M/H - medium hard

S/M - napínací síla při výkonu 10-20 N. Tento expander je vhodný pro vytrvalostní trénink - např. 60 min souvislé jízdy - tahání expanderu. Nebo pro slabší sportovce - děti, dívky, ženy... Tento expander je novinkou v našem sortimentu.

M/H - napínací síla při výkonu 20-40 N. Tento expander je vhodný pro intenzivní dynamický trénink. Krátké sekvence 50-500 tahů v jednom cyklu. Opakovat několik cyklů po sobě. Pro silnější sportovce je vhodný i na vytrvalostní trénink. Tento expander je ten co byl vyráběn doposud.

Výrobce VODÁK sport, s.r.o.

Cena: 420,- Kč

Obrázky:
     
  img_1513_1.jpg  
     

katalog
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru