Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Bavlněná rouška - modrá

Kód zboží: 00001

Tmavě modrá skládaná rouška ze 100% bavlny - pevnější materiál - vhodná i do pracovních prostředí, kde se bílé roušky rychle znečisťují.
Ochranná rouška úst a nosu je vyrobena ze 100% bavlněného plátna, které je možno prát na vysokou teplotu. Uvazovací tkaničky jsou z různých materiálů, většinou z bavlny případně z bavlny s malou příměsí polyesteru. Tkaničkám praní nevadí, některé barvy se ale mohou zapouštět do barvy roušky. Doporučujeme v menších množstvích prát roušky s pracím prostředkem ručně v teplé vodě a pořádně vymáchat. Důležité je pak pořádně při žehlení propařit napařovací žehličkou. Uvazovací tkanice nežehlete. Při velkokapacitním praní umísťujte roušky do pracích pytlíků po menších počtech. Jinak se Vám zamotají šňůrky do sebe.

Roušky šijeme v naší dílně.

Uvedená cena je pro maloodběratele včetně DPH. Pro firmy a organizace které jsou plátci DPH se jedná o cenu bez DPH.

V případě zájmu opatříme roušky Vašim firemním potiskem.

Doprava: Dokud Česká pošta umožní, posíláme prostřednictví ní roušky zdarma bez poštovného a balného. Platba předem na účet - neposíláme na dobírku. Roušky je také možno vyzvednout osobně v naší výdejně e-shopu - VODÁK sport,s.r.o Kaštanová 127, 620 00 Brno. Prodejna je v areálu Destily naproti Makru v Brně - Ivanovicích.

Cena: 70,- Kč

Obrázky:
     
  img_1617_1.jpg  
     

katalog
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru