Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 
15.5.2012 14:28:20
Hugo
E-Mail
Ahoj, má někdo jak já 4 letý dítě a chce jet na nějakou tuzemskou řeku o prázdninách?prodlouženej víkend?týden? sázava?ohře? nebo tak nějak. napádlováno mám hodně. s dítětem to bude premiéra. klidně se připlácnu k již stanovené akci. nebo si to neplánujme. hlavně nechci jet sám.
Beru vodoodolnou kytaru
24.5.2012 15:46:13
Dalibor
E-Mail
No a ještě tip: na na stejném fóru jsem našel dvě holky (26) co hledají zadáky, tak hodím děcka doprostřed :o)

Dalibor Hrabec - 777 921 400

Ten inzerát zní:

MajkaLenka
Ahoj jsme dvě vodačky, pohodové milé holky, co rády jezdí na vodu, klidnou a pohodovou,Berounka, Vltava... hledáme partu, přátelé a hlavně zadáky pro společné pivko na břehu i na vodě preferujeme spíše víkendy na vodě, v červenci i týden 26 23
těší se Lenka a Majka 26let
24.6.2013 11:02:05
Anna
E-Mail
Zdravím,
také máme syna 4 roky. A chtěli bychom vyzkoušet sjet vodu. Jsme sportovně založení,ale zatím žádné zkušenosti s vodou nemáme.
 

Vyhledejte radu v nejčastějších dotazech na VODÁK sport:

Jde do fóra vkládat i aktivní odkazy, aby se po kliknutí na ně otevřela stránka s tímto odkazem?

Je vyplňování mého emailu při vkládání nového příspěvku do fóra bezpečné?

Platí se u Vás půjčovné i za den kdy si loď půjčujeme?

Je potřeba u Vás lodě v půjčovně předem rezervovat?

Ve kterých městech se nachází prodejny VODÁK sportu?

Posíláte zboží na dobírku?

Prodáváte ještě laminátové kánoe, nebo už jen plastové?

Prodáváte i použité lodě a vodácké vybavení?

Lze u Vás prodat pro nás již nepotřebné vodácké vybavení?

Jste výhradními dovozci lodí Jacksonkayak, Pyranha, Riot. Dá se někde o těchto lodích dozvědět víc v češtině?

Lze si někde vyzkoušet kajaky Pyranha?

Chceme si koupit loď od Gumotexu. Máte je skladem? Jaké máte ceny?

Prodáváte i jiné nafukovací lodě?


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru