Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 
15.3.2012 22:59:52
sopťa
E-Mail
Kdy bude znovu otevřena prodejna v Olomouci ??
29.3.2012 13:13:20
Martin
E-Mail
je otevřená stále, jenom se přejmenovali 26
29.3.2012 18:43:38
Bubák
E-Mail
Není přejmenovaná, je to jiná firma.
30.3.2012 15:13:36
Petr
E-Mail
Vidím že do toho vidíš. Ptal jsem se přímo a je to stejná firma!! STEJNÉ IČO, stejný majitel, stejné místo, stejné telefony .... jenom jiný název
30.3.2012 16:48:05
Bubák
E-Mail
Chytrolíne, stejný majitel neznamená stejná firma.
30.3.2012 17:52:07
Petr
E-Mail
ale ičo ti to určuje na 100%
31.3.2012 10:42:04
Bubák
E-Mail
To že někdo prodával pro Vodák sport na vlastní IČO neznamená že ja Vodák sport. - zeptej se v Brně jestli mají prodejnu na Kyselovské v Olomouci. 3
2.4.2012 09:56:56
petr
E-Mail
Prý na tohle nemám už reagovat,že to nemá stejně smysl, vysvětlil mi o co se jedná a opakovat se nemá smysl. Prý tebe učil jezdit na kajaku a naučil eskymáka, ale o ostatním prý nechce mluvit.
2.4.2012 10:22:58
Bubák (ten horolezec z Olomouce)
E-Mail
Tak tady došlo k nešťastné shodě přezdívek,nebo jména a přezdívky.
Bubák který psal příspěvky výše není já 2 to znamená že to není ten Bubák co má na starosti lezeckou stěnu v Olomouci, rozbitý kotník a kterého Vilda učil eskymáka
3.4.2012 08:41:06
Jirka
E-Mail
Ahoj vsichni
Nova prodejna VODAK sport bude v Olomoci otevrena kazdzm dnem. Na Kzselovske jiz VODAK sport neni. Hned jak budeme vedet presne datum, tak dame vedet.
Verim, ze nam zachovate prizen. Budeme snazit byt jeste mnohe lepsi.
Omlouvam se, ze pisu bez diakritikz. Pisu z Ameriky, dnes jsem vzjel po trech tydnech z Grand Canyonu Colorada.
Ahoj 1
3.4.2012 11:22:47
Bubák
E-Mail
Tak šťouravý Petříčku , už má dušička pokoj ??? 11
3.4.2012 19:46:57
obyčejný člověk
E-Mail
..je mi mnohem sympatičtější ten Bubák, co má na starost rozbitej kotník a co ho Vilda naučil eskymáka :-), není to o firmách, ale o lidech, tedy vzhůru do Sun sportu 1
16.4.2012 16:48:54
Jirka
E-Mail
Ahoj vodáci a vodáčtí příznivci z Olomouce a okolí.
Tuto sobotu byla slavnostně otevřena nová prodejna VODÁK sport Olomouc. Je na úžasném místě. Hned před vchodem je pláž a jezero přírodního koupaliště Poděbrady a to vše v bezprostřední blízkosti Olomouce. Otvírací dobu, mapku podle které se k nám snadno dostanete a kontakt najdete vkontaktech.

Na nové olomoucké prodejně se setkáte s novými lidmi, kteří se Vám pokusí vyjít vstříc ve všem co si budete přát. Kromě prodeje tu funguje i servis a půjčovna. Díky blízkosti vody budeme půjčovat vodácké vybavení i přímo na místě k pohodovým projížďkám. Blízkost vody Vám umožní také vyzkoušet Vámi vybranou loď přímo na místě. Díky těsné spolupráci s brněnskou prodejnou VODÁK sport Vám v olomoucké prodejně nabízíme nejšírší možný sortiment vodáckého vybavení. Co není skladem hned, dodáme do pár dní.
Věřím, že to vše v kombinací s příjemným a zkušeným personálem nám dává šanci udržet si Vaši přízeň i v dalších letech.
Krásné vodácké jaro!
19
22.4.2012 10:44:17
Jara
E-Mail
Ahoj
Já jsem naopak osobně nadšen, že konečně změnil olomoucký VODÁK sport osazenstvo. S Vildou se to nedalo. Osobní zkušenost. Nesolidní jednání, nedodržení slova, vulgárnost a mnohem víc. Už několik let tak dojíždím pro vodácké vybavení do Brna. Teď to mám zase v Olomouci. Byl jsem se v novém VODÁK sportu podívat a nakupování je tam fakt relax. S protivným Vildou se to nedá srovnat 25
25.4.2012 13:09:46
Rapl
E-Mail
Co pořád proti tomu Vildovi máte, vždyť se tak snažil, a těch lidí co naučil jezdit.
26.4.2012 21:38:49
Jara
E-Mail
Nic, jen že jsem rád, že má VODÁK sport novou prodejnu s obsluhou, která je ochotná, rozumí tomu a nepošle tě do pr.. když chceš něco jen malinko jiného, než si představuje ona, že je je pro Tebe ideální. Vilda někoho jezdit naučil, jiné od toho odradil. Snažil se. Ale debata je myslím tady o tom, kdy otevře VODÁK sport v Olomouci prodejnu. Takže prodejna otevřena, zatím u mě s touto prodejnou naprostá spokojenost a ta prodejna co je nyní v místě, kde dřív býval VODÁK sport, nemá s VODÁK sportem nic společného. Ani název,ani sortiment.
13.5.2012 23:11:25
Pavel
Je to super. Nový olomoucký VODÁK sport vede Michal, co učil Vildu jezdit na vodě, takže odbornost perzonálu je ještě lepší jak bývala. Taky jsem nadšen, že se VODÁK sport v Olomouci změnil. 16
28.6.2012 17:48:15
Petr
E-Mail
Michal 10 dobrý... před 14 lety.. viděl jsi ho jezdit? ten si ani nečuchne a byl někdo na tzv olomoucké prodejně? garáž 2 lodě a 2 neopreny .. opravdu si tady děláte prdel... stará prodejna je zrekonstruhovaná a dokonce mají i bazén na prodejně na eskymo... opravdu se nedá srovnat s původní, teď je opravdu super.. jen jsem dejte fotky nové prodejny v olomouci, ať se zasmějem
1.7.2012 22:35:42
Pavel
Ahoj
Mě se v nové prodejně VODÁK sportu na Poděbradech líbí. Zatím měli na skladě všechno co jsem potřeboval a vím, že co nemají dodají do dvou dnů. Loď jsem si vyzkoušel přímo před prodejnou na jezeře a eskymování je tam rozhodně lepší jak na malém bazénku. Michal učil Vildu jezdit před dvanácti lety. čtrnáct let Vilda na vodě nejezdí. Michal má zkušenosti a umí poradit. I Renča co tam teď bývá je zkušená a pomáhá s výběrem obstojně. Opravdu za nafoukaným Vildou nemusím. Ale výběr je na každém z nás. Mě prostě nafoukanej frajer bez zkušeností neimponuje 1
10.7.2012 09:58:18
Martin
E-Mail
Tak tady je vidět, co jsi zač. Má mooc zboží... a potom další věta .. učil před 12 lety - a 14 let nejezdí... 12 - 14 = ???Jsem s ním v kontaktu a učí mě. Korsiku jezdí každý rok, (tenhle rok nejel a udělal mooc dobře) Rakousko, Švédsko, Finsko, Elba atd.... každý týden učí lidi na Hynkově a vede je na akcích. Přestaň se schovávat a přijď se podívat ať aspoň víš o čem mluvíš a můžeš se ukázat.. Internet snese i větší bláboly, ale ukázat tvář a stát si za svým názorem, už chce formát. Podle toho co píšeš, nemáš páru o co jde, nebo co je horší lžeš..
Jinak nemáš zadaný e mail a tohle pustí jenom admina :D
10.7.2012 23:00:42
Pavel
Mě to funguje i bez mailu i když nejsem admin. Maily na potkání nerozdávám. S Vildou mám svoje špatné zkušenosti. Ano předvádí se, dělá, že něco umí a dělá že zná. Kdo tomu nerozumí, tak to nepozná. Když je někdo suverén, tak dokáže dobře hrát. Ale debata tady nemá smysl. Holt někdo je na frajeřiny a jiný chce poctivou radu od zkušených. Čas ukáže. Ahoj na vodě!
10.7.2012 23:01:58
Pavel
Jo už vím, proč Ti to nejde. Musíš smazat zavináč. Ty jeden admine 9
11.7.2012 11:22:54
Burda
E-Mail
Nevím proč si tady někteří léčí komplexy ( asi nějaké méněcenosti ) prostě máme v Olomouci o prodejnu víc a jestli ji vede Michal nebo Vilém , to může být všem jedno , každý ať si chodí kam uzná za vhodné. Však čas ukáže. 19
 

Vyhledejte radu v nejčastějších dotazech na VODÁK sport:

Jde do fóra vkládat i aktivní odkazy, aby se po kliknutí na ně otevřela stránka s tímto odkazem?

Je vyplňování mého emailu při vkládání nového příspěvku do fóra bezpečné?

Platí se u Vás půjčovné i za den kdy si loď půjčujeme?

Je potřeba u Vás lodě v půjčovně předem rezervovat?

Ve kterých městech se nachází prodejny VODÁK sportu?

Posíláte zboží na dobírku?

Prodáváte ještě laminátové kánoe, nebo už jen plastové?

Prodáváte i použité lodě a vodácké vybavení?

Lze u Vás prodat pro nás již nepotřebné vodácké vybavení?

Jste výhradními dovozci lodí Jacksonkayak, Pyranha, Riot. Dá se někde o těchto lodích dozvědět víc v češtině?

Lze si někde vyzkoušet kajaky Pyranha?

Chceme si koupit loď od Gumotexu. Máte je skladem? Jaké máte ceny?

Prodáváte i jiné nafukovací lodě?


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru