Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 
15.8.2012 22:09:22
Aaaaa
E-Mail
Ahoj mám dotaz. D
ostala jsem jako dárek sjezd vody na raftu, jenže je problém, že ani jeden co pojede, tak není profi a moc to neumí. Můžete mi doporučit nějakou trasu na 1 den po Moravě třeba blízko kolem Olomouce??? Tak aby byla kolem 6 hodin a aby tam nebylo tisíc jezu? Dííííky moc 18
17.8.2012 08:24:26
Švábeček
E-Mail
Dle svého mínění, a současného vodního stavu, bych ti doporučila pro jízdu na raftu se začátečnickou posádkou úsek Moravičany- Litovel. V Moravičanech nástup v blízkosti vlakového nádraží( železniční most), v Litovli ukončení u jezu u koupaliště. Cestou jsou sice jezy v Nových Mlýnech-nesjízdný(přenáší se vpravo)-v Nových Mlýnech je i hospoda, jinak je to cesta pouze s vlastním občerstvením, další je na Templu je sjízdný šlajsnou na levé straně, v každém případě je to nutno prohlídnout! a další jez je v Litovli u koupaliště- opět nutno přenést. Časově je to podle toho jak intenzivně budete pádlovat tak na 2-3 hodinky. Řeka není žádná divočina, nad jezy spíš olej.Na vodě AHOJ 28
17.8.2012 10:00:58
Tydra
E-Mail
já bych radila spíš úsek z Postřelmova do Lukavice (asi 3 hodiny plavby) nebo případně až do Moravičan. to by bylo tak na těch 6 hodin plavby. vody je sice malinko míň, ale není to v CHKO, takže v řece nejsou padlé stromy. podle nejnovějších informací je z Moravičan do Litovle stromů docela dost. plavba je tak na 3-4 hodiny
 

Vyhledejte radu v nejčastějších dotazech na VODÁK sport:

Jde do fóra vkládat i aktivní odkazy, aby se po kliknutí na ně otevřela stránka s tímto odkazem?

Je vyplňování mého emailu při vkládání nového příspěvku do fóra bezpečné?

Platí se u Vás půjčovné i za den kdy si loď půjčujeme?

Je potřeba u Vás lodě v půjčovně předem rezervovat?

Ve kterých městech se nachází prodejny VODÁK sportu?

Posíláte zboží na dobírku?

Prodáváte ještě laminátové kánoe, nebo už jen plastové?

Prodáváte i použité lodě a vodácké vybavení?

Lze u Vás prodat pro nás již nepotřebné vodácké vybavení?

Jste výhradními dovozci lodí Jacksonkayak, Pyranha, Riot. Dá se někde o těchto lodích dozvědět víc v češtině?

Lze si někde vyzkoušet kajaky Pyranha?

Chceme si koupit loď od Gumotexu. Máte je skladem? Jaké máte ceny?

Prodáváte i jiné nafukovací lodě?


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru