Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 
23.11.2010 12:21:16
Petr
E-Mail
Ahoj,
mám šanci koupit Recoil L za 15tis., ve výbavě Synchro. Tento typ kajaku se mi velice líbí. Mám 72 kg a rád bych si na řece i pohrával(nejsem žádný vostřílený playboter)než jen sjezdy. Obávám se jestli by tato velikost lodi při mé váze byla stále dost hravá.Díky
24.11.2010 22:37:33
Jirka
E-Mail
Ahoj
Na ReCoilu jezdím a můžu určitě poradit. Já Vážím kolem 84kg a jezdím na L-kovém ReCoilu hlavně divokou vodu. Na vlnce si zaserfuju parádně, když je hodně velký válec, tak dám Carthwealy mimořádně i loop, do vracáku se docela ochotně staví na zaříznutí. Ale Cathweal na rozhraní nedám a na voleji neudělám vůbec nic. Ten objem tam je a na hraní je hodně velký. Na 72 kg bych asi spíš doporučoval velikost M. Osobně mám m-ko vyzkoušené jen na moři a tam jsem si na něm užil hodně. Segra má M-ko, ale ta váží míň a má ho hlavně na divokou vodu. Osobně si myslím, že na 72 kg je to parádně hravá loď s ježděním řek tak do WW4. L ko už je spíš creekovka ;-). Letos jsem zkoušel Pyrňáckou novinku Varun ve velikosti M a byla to paráda. Jezdil jsem na něm na Lipně a neměl jsem žádný problém, ale úžasně jsem si pohrál a to i na klidné vodě. Tak jestli nejít třeba do Varuna...
Jinak za 15tis je to hodně levné. Super kup, nebo je hodně jetý... Tak jestli se pro něj rozhodneš, tak pořádně prohlídni... Ahoj 19
26.11.2010 06:30:47
Petr
E-Mail
Díky moc za rady.
26.11.2010 22:58:04
Jirka
E-Mail
Není zač. Pak dej vědět jak jsi dopadl a jakou loď jsi pořídil a jak se Ti na ní jezdí. Držím palce při výběru. Ahoj
9.2.2011 15:46:32
Petr
E-Mail
Ahoj,
tak jsem měl štěstí a koupil jsem L, ve výbavě RAPID, 3 roky jetej, za 13tis. Celkem i pěknej, žádný velký šrámy. Byl jsem v něm zatím jen jednou, ale jsem nadšenej, jak se chová. Asi se stanu fanouškem piraní.
12.2.2011 17:40:52
Jirka
E-Mail
Jojo, Pyraňky se nezdají, ale jezdí fakt hodně dobře. Přece jen na tom, že dělají lodě už čtyřicet let něco bude...
Já už se těším až mi asi za čtrnáct dní přijde nový Varun L. I když po ReCoilu to bude mít těžké mě uspokojit 1
 

Vyhledejte radu v nejčastějších dotazech na VODÁK sport:

Jde do fóra vkládat i aktivní odkazy, aby se po kliknutí na ně otevřela stránka s tímto odkazem?

Je vyplňování mého emailu při vkládání nového příspěvku do fóra bezpečné?

Platí se u Vás půjčovné i za den kdy si loď půjčujeme?

Je potřeba u Vás lodě v půjčovně předem rezervovat?

Ve kterých městech se nachází prodejny VODÁK sportu?

Posíláte zboží na dobírku?

Prodáváte ještě laminátové kánoe, nebo už jen plastové?

Prodáváte i použité lodě a vodácké vybavení?

Lze u Vás prodat pro nás již nepotřebné vodácké vybavení?

Jste výhradními dovozci lodí Jacksonkayak, Pyranha, Riot. Dá se někde o těchto lodích dozvědět víc v češtině?

Lze si někde vyzkoušet kajaky Pyranha?

Chceme si koupit loď od Gumotexu. Máte je skladem? Jaké máte ceny?

Prodáváte i jiné nafukovací lodě?


 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru