Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Články

Ahoj vodáci, běžkaři,
budeme rádi, když se o své zážitky na vodě či v bílé stopě podělíte s námi. Za každý publikovaný článek s fotkama dostanete od nás dáreček. Napište nám na clanky@vodak-sport.cz

Vodácká škola, školní vodácké výlety, firemní akce

16.1.2008 15:16:10     Autor:
Vodácká škola VODÁK sport vstupuje do další sezóny. Kurzy se již naplňují, počet míst je omezen, podávejte své přihlášky včas.


Vodácká škola VODÁK sport má tři základní kategorie kurzů:

1. Měsíční kajakářské, nebo kanoistické kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé

Kurzy jsou vhodné pro každého, kdo chce na vodě umět a znát. Nechce držet pádlo jako "prase kost" a nechce být pro smích ostatním. Jsou také pro ty co jim není lhostejná bezpečnost na vodě a chtějí se naučit zachránit v nouzi sebe, ale i ostatní. Je vedena zkušenými vodáky, kteří mají co předávat. O čem tyto vodácké kurzy jsou se dočtete v následujících PDF dokumentech. Otevřeteje je kliknutím na oranžový text:


 

- Vodácká škola 1

Obsah kursu
- kajak
- kanoe


2. Odpolední výuková vodácká akce ?Řekou napříč Brnem?

O čem tyto vodácké kurzy jsou se dočtete v následujících PDF dokumentech. Otevřeteje je kliknutím na oranžový text:

- Vodácká škola 2

- Jednodenní školní výcvikový kurz, školní vodácký výlet

Výukové akce na raftu "Řekou napříč Brnem" jsou ideální i jako školní výlety jak pro základní tak pro střední školy. Zájemci se dozví jak sedět v lodi, jak pádlovat a jak se chovat na řece. Vše je organizováno zábavnou formou a s dýchnutím pravé vodácké atmosféry jak na vodě, tak i při opékání špekáčků na souši.

Zajišťujeme i další typy vodáckých školních výletů a kurzů na české řeky.  O čem tyto vodácké kurzy jsou se dočtete v následujícím PDF dokumentu. Otevřeteje jej kliknutím na oranžový text:

- Vícedenní školní výcvikový kurz, školní vodácký výlet


3. Školení instruktorů vodní turistiky 

Tento kurz je určen učitelům, vedoucím vodáckých oddílů a dalším pedagogickým pracovníkům pracujících ve vodní turistice a raftingu

Letošní kurz proběhne v Brně 15-17.6.2007. Více informací o kurzu Instruktor vodní turistiky a raftingu se dočtete v následujícím PDF dokumentu. Otevřeteje jej kliknutím na oranžový text:

- Instruktor vodní turistiky a raftingu

Další podrobné informace o kurzu pošleme individuálně zájemcům.

 


Pro přihlášky a více informací pište na e-mail: vodackaskola@vodak-sport.cz nebo Tomášovi na e-mail: tomas@vodak-sport.cz , nebo telefonujte na 604 694 561.

Ohledně prvních dvou kategorií kurzů můžete psát také Andělovi na Jirka.Kubalek@centrum.czVodácká škola Vodák sport byla založena jako součást Akademie VODÁK sport, z důvodu touhy po zvýšení bezpečnosti na řekách a předání vodáckých dovedností a znalostí sbíraných desítky let dalším vodákům. Školitelé v naší vodácké škole jsou držiteli licence: "Učitel vodní turistiky a raftingu", nebo "Cvičitel vodní turistiky a raftingu"

PDF dokument - Celková činnost Akademie VODÁK sport

 

 

 

 

 

foto: Aleška Holubová

 

 

 

 

clanky2.gif
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru