Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Články

Ahoj vodáci, běžkaři,
budeme rádi, když se o své zážitky na vodě či v bílé stopě podělíte s námi. Za každý publikovaný článek s fotkama dostanete od nás dáreček. Napište nám na clanky@vodak-sport.cz

Vánoční zastavení 2009

22.12.2009 16:10:15     Autor: Tomáš Telecký
Na tradičním benefičním koncertu pořádaném firmou VODÁK sport v brněnském bezbariérovém divadle Barka se opět sešlo více než 140 návštěvníků. O skvělý začátek se stejně jako loni postarala umělecká dvojice Monča a Viky. Obě slečny dokázaly ve svých patnácti letech přesvědčit publikum, že o nich v budoucnu ještě uslyší. Letos vystoupily s pásmem „Cesta kolem světa“. Zazněly písně v ruštině, angličtině, finštině, po cikánsku a v závěru také autorská v češtině.
Po nich přišlo na podium seskupení skvělých hudebníků.  Písničkářka Žofka Kabelková s flétnistkou a zpěvačkou Petrou Klementovou hrály a zpívaly především písně z jejich zbrusu nového CD Peřiny z vody. S nimi se na pódiu střídala další dvojice vynikajících hudebnic – autorka hudby a klavíristka Dáda Klementová a sólistka národního divadla v Brně Soňa Jányová. Před zaplněným divadlem zazněly zhudebněné texty Jana Skácela a Milana Rúfuse. Jejich vystoupení bylo pastvou pro ucho i oko každého pozorného diváka. Všichni umělci se na pódiu různě míchali, skvěle doplňovali a výsledkem bylo jedinečné představení zakončené méně známými ale překrásnými vánočními písněmi.
Skvělou atmosféru koncertu podtrhlo drobné vánoční občerstvení a závěrečná tombola.
Zbývá dodat, že všichni účinkující vystoupili bez nároku na honorář a díky partnerovi koncertu – firmě TECHNISERV IT – putovalo veškeré vstupné na činnost občanského sdružení Kontakt bB – sdružení pro sport a rehabilitaci tělesně postižených.


clanky2.gif
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru