Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Články

Ahoj vodáci, běžkaři,
budeme rádi, když se o své zážitky na vodě či v bílé stopě podělíte s námi. Za každý publikovaný článek s fotkama dostanete od nás dáreček. Napište nám na clanky@vodak-sport.cz

SportPrague 2006

21.1.2007 21:34:36     Autor: Jirka

Letošní SportPrague byl pojat novým a údajně lepším způsobem. Středa, čtvrtek, pátek byla část pouze pro odborníky a pátek, sobota a neděle pro veřejnost. Některé firmy, které vystavovali pouze pro obchodníky si pochvalovali, že je naštěvují opravdu pouze obchodní partneři a o koncové zákazníky se nestarají a nemají s nimi starosti. Pro "obyčejné" zákazníky se tak stal SporPrague velmi chudý na vystavovatele, kteří v pátek zbalili.

Z vodáckých firem tu byl pouze Gumotex a jeho stánek prezentující novou edici lehkých lodí na rybník a moře v edici Rafťáci, Noe s pramicemi v sekci LOV a Vodák sport s mnoha novinkami především v oblasti divoké vody. Jednalo se o kajaky Pyranha Stretch M/L a Stretch L/XL a to dokonce i v úplně nové levné verzi DELUXE. Tyto lodě ocení jistě mnoho vodáků. Mají nový funkční i krásný design a přitom cena je jako u několik let starých modelů. Jedná se o kajaky jak na divokou vodu, tak na vodní turistiku i na hraní na řece. Dále tu byly dvě novinky od firmy Robson a to Play/rodeo kajak Blowfisch a klasika Play/rodeo kajak NRG v base výbavě za cenu jen lehce přez 16 tis. Kč.

Mile překvapila i nová vesta Robson. Více naleznete ZDE. Na Stánku Vodák sportu bylo i mnoho dalšího vybavení: vesty, přilby, bundy, neopreny...

Letos, klasický katalog vystřídal pouze leták s upoutávkou na Rafťáky a na nové Pyranha test centrum - Praha Dronte. Katalog údajně vyjde během čtrnácti dnů, takže se pro něj můžete do Vodák sportu v březnu stavit. A teď několik fotek ze stánku Vodák sport.

Náhledy:

nahled_1 nahled_2 nahled_3 nahled_4
nahled_5 nahled_6 nahled_7 nahled_8
nahled_9      
clanky2.gif
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru