Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Články

Ahoj vodáci, běžkaři,
budeme rádi, když se o své zážitky na vodě či v bílé stopě podělíte s námi. Za každý publikovaný článek s fotkama dostanete od nás dáreček. Napište nám na clanky@vodak-sport.cz

Prezentace běžeckých bot Alpina na rok 2011/2012

13.2.2011 12:57:54     Autor: Martin Rada
Jako každý rok jsem se těšil, co nového nám přinese slovinský výrobce Alpina, jedna z nejznámějších firem, která tento rok pokryla 30% celosvětové produkce.

Řada ELITE pro top závodníky zůstala konstrukčně nezměněná, jen jako každý rok se u všech bot mění design.Za zmínku určitě stojí řada PROMISE, která zatím není u nás moc populární. Jejich cena je díky přírodním ekologickým materiálů dražší, ale design je díky kůži opravdu propracovaný.Řada COMPETITION zaznamenala vylepšení o dýchací membránu 4DRY. Byl zachován karbonový kloub (u boty CSK a C COMBI). Tyto dvě vychytávky oddělují řadu COMPETITION a základnější řadu RACING, v které bychom určitě neměli zapomenout na oblíbenou botu R COMBI, která se každoročně vyrábí i v designové modifikaci LUKÁŠ BAUER pro Českou republiku.Řada SPORT, která obsahuje už i 3 modely z dámské kolekce, byla vylepšena o komfortnější teplejší vnitřní botičku.

Stále neprodávanější řadou zůstává pochopitelně TOURING a proto Alpina nepolevuje a každoročně se zaměřuje na zlepšení. Hlavním vylepšením je u nejvyššího pánského a dámského modelu (T 20 PLUS) o nepromokavou membránu ALPITEX.Nejprodávanější model T10 bude vyroben i v modifikaci PLUS, který bude obsahovat kotníkový kloub. Pro začátečníky, kteří chtějí mít své nohy opravdu v teple, doporučujeme nový model T 5 PLUS. Většina bot je vyrobena ve dvou barevných kombinacích.

Řada BACKCOUNTRY byla pro následující sezónu nezměněna.

Alpina udělala zase kus práce a věřím, že bude mezi běžkaři stále oblíbenější.
clanky2.gif
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru