Váš prohlížeč nepodporuje nebo má zakázaný JavaScript, proto některé funkce na těchto stránkách nebudou pracovat.
Návod pro přidání těchto stránek mezi důvěryhodné servery (s povoleným JavaScriptem) naleznete zde.

VODÁK sport | speciálka na lodě a běžky

 

Články

Ahoj vodáci, běžkaři,
budeme rádi, když se o své zážitky na vodě či v bílé stopě podělíte s námi. Za každý publikovaný článek s fotkama dostanete od nás dáreček. Napište nám na clanky@vodak-sport.cz

Mistryně světa v rodeu na divoké vodě se vrací

21.1.2007 21:23:35     Autor: Jirka

Naše nejúspěšnější závodnice v rodeu na divoké vodě - Kateřina Migdauová se opět vrátila k osvědčené značce lodi i ke svému prvnímu teamu.

V roce 2001 se stala mladá vodačka, odchovaňkyně brněnského vodáckého oddílu Racek, členkou prvního českého rodeového teamu - Vodák sport teamu. Její výkonnostní růst byl přímo raketový a již v roce 2002 se stala vítězkou CNAWR rodeo tour - byť juniorka stala se nejlepší českou jezdkyní rodea na divoké vodě mezi ženami. A v květnu 2003 pro svět neznámá česká závodnice dokázala na své Pyraňce SUB7 vyhrát v kategorii juniorek Mistrovství světa.

Po tomto úspěchu získala sponzory a odešla z Vodák sport teamu. I nadále sbírala mnohé domácí i světové triumfy, ale tak vysoko jako vítězství v mistrovství světa již nedosáhla. V letošním roce se vrátila k lodi Pyranha. Tentokrát si vybrala rodeovou novinku 4-Twenty. Vrátila se i do Vodák sport teamu a tak jí držme palce, aby se jí s návratem zpět vrátili i světové úspěchy a aby jsme ji v příštím roce mohli opět oslavovat jako mistryni světa!!!

Tento víkend 20-21.5. 2006 bude Katka závodit v Hradci nad Moravicí na druhém závodě CNAWR rodeo tour. Přijďte jí držet palce!!! Navíc se můžete projet i na vodě - v sobotu i v neděli budou pouštět vodu v Moravici. Jen prosím skončete nad rodeovým válcem V Hradci nad Moravicí.

nahled_1 nahled_2
clanky2.gif
 
vodácký bazar vodácké noviny pyranha.cz  mapa serveru